Sorum var Canlarım mama sandalyesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Canlarım mama sandalyesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,678 kez görüntülenmiş, 71 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canlarım mama sandalyesi
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼
Kızlar oğluma mama sandalyesi almayı düşünüyorum ama hangi model iyi olur hangi marka kullanıyorsunuz güzel annelerim ama biraz uygun bişey bakıyorum 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

.
Prego kullanıyorum kuzum çokta memnunum ayarlanabiliyor hem yüksekliği bazen yerde oturuyorum onudan oturma kısmını da alćaltiyirum öyle yiyor akşamları babayla birlikte masada yerken yükseltiyorum.
Önünde 2 tepsisi var iç içe biri yemek için diğeri sanırım oyun oynasın resim çizsin diye üsttekini yemeklerden sonra çıkarıp yıkayıp tekrar takıyorum.
Sırt kısmıda ayarlanabiliyor yatış pozisyonuna kadar kademeli olarak ayarlayabiliyirsun ama o çok önemli bir detay değil sonuçta kimse yatarak yemek yemek istemez😃😃😃
İsim bitince de hem önündeki tepsili kısmı hemde sandalyeyi katılıyıp kaldırıyorum bı kenara yer kaplamıyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar oğluma mama sandalyesi almayı düşünüyorum ama hangi model iyi olur hangi marka kullanıyorsunuz güzel annelerim ama biraz uygun bişey bakıyorum 🥰

.
Ay bu güzelmiş bende alsam mı almasam mi diye düşünüyorum 🤦🏻‍♀️

Prego kullanıyorum kuzum çokta memnunum ayarlanabiliyor hem yüksekliği bazen yerde oturuyorum onudan oturma kısmını da alćaltiyirum öyle yiyor akşamları babayla birlikte masada yerken yükseltiyorum.
Önünde 2 tepsisi var iç içe biri yemek için diğeri sanırım oyun oynasın resim çizsin diye üsttekini yemeklerden sonra çıkarıp yıkayıp tekrar takıyorum.
Sırt kısmıda ayarlanabiliyor yatış pozisyonuna kadar kademeli olarak ayarlayabiliyirsun ama o çok önemli bir detay değil sonuçta kimse yatarak yemek yemek istemez😃😃😃
İsim bitince de hem önündeki tepsili kısmı hemde sandalyeyi katılıyıp kaldırıyorum bı kenara yer kaplamıyor
Evet canım görmüştüm çok güzel ama biraz pahalı☺️

Ay bu güzelmiş bende alsam mı almasam mi diye düşünüyorum 🤦🏻‍♀️
Ben bitane daha buldum canım 199 TL hepsi buradada mindersiz onu mu alsam diye düşünüyorum begenmezssem iade ederim minder olanlarda yorumlarda yıkaması iyi değil mindersiz siliniyor hemen yazmışlar zaten hep oturtmam yemekten yemeğe mutfak toplarken felan kafam karıştı valla

Evet canım görmüştüm çok güzel ama biraz pahalı☺️
Başka çocuk yapmayı düşünüyorsan kaliteli birşey daha mantıklı ama daha çocuk yapmam dersen uygun birşey olabilir. Bide çocuklar büyüdükçe hareketli oluyor rahat oturmuyor sağlamlığı çok önemli

Başka çocuk yapmayı düşünüyorsan kaliteli birşey daha mantıklı ama daha çocuk yapmam dersen uygun birşey olabilir. Bide çocuklar büyüdükçe hareketli oluyor rahat oturmuyor sağlamlığı çok önemli
Yani canım 2. Çocuk şuan için aklımda yok ileride bilemem Allah'ım isteyip te olmayanlara versin inşallah gerçekten bı çocuğun sorumluluğunu almak hem maddi hem manavı anlamda çok zor o yüzden şuan öyle bı düşüncem yok canım yürüteç felan en iyisini aldım ikinci çocuk ta kullanır diye ama bunu biraz uygun bakayım diyorum

Yani canım 2. Çocuk şuan için aklımda yok ileride bilemem Allah'ım isteyip te olmayanlara versin inşallah gerçekten bı çocuğun sorumluluğunu almak hem maddi hem manavı anlamda çok zor o yüzden şuan öyle bı düşüncem yok canım yürüteç felan en iyisini aldım ikinci çocuk ta kullanır diye ama bunu biraz uygun bakayım diyorum
Tabi kesinlikle.
Zaman zaman indirime giriyor mağazalarda üyeliğin varsa mesajlar da gelir. Hatta zincir marketlere de geliyor

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Nereden verdin canım resmi var mı gelince iyi olursa bana da yazarmisin🌺

Canım bende lokantada oturttum hoşuna gitti daha güzel yiyor o yüzden alayım diye düşündüm bide evde hep masada yiyoruz o yüzden hep ilk ona sonra kendim yiyorum istiyorum ki önüne koyayım dediğin gibi çok pahalı uygun fiyatlilara bakıyorum bende canım 200 TL var bitane yorumları da güzel ama emniyet kemeri sadece belden bağlamalı ve minderi yok Alihan düşer diye düşünüyorum çünkü çok hareketli bide minder sadece 100 TL o yüzden bu resimdeki uygun geldi bana burada çocuk mağazasında sordum 480 diyor aynisina bide minder de yok internet gene daha uygun canim
Doğru canım çok kullanışlı tabiki, bizde masada yiyoruz bana rahat vermiyor ya kucağımda oturur yada masada oturmak ister 🤦 bende mi alsam acaba 😂 alışır belki çünkü bende istiyorum otursun önüne bişey koyduğum da oyalansin , bazen büyük marketlere de geliyor a 101 bim şok falan orda uygun fiyatlı oluyor, ben hamileyken bile gelmişti 60tl eşime o zmn al dedim almadı doğunca alırız dedi şimdi de alınmıyor, aynn İnternet daha uygun oluyor canım , bakarsın aldığında güzel çıkarsa bana da söyle bende alayım

Tüm sayfalar yüklendi.