Sorum var Canlarım mama sandalyesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Canlarım mama sandalyesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,706 kez görüntülenmiş, 71 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canlarım mama sandalyesi
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼
Doğru canım çok kullanışlı tabiki, bizde masada yiyoruz bana rahat vermiyor ya kucağımda oturur yada masada oturmak ister 🤦 bende mi alsam acaba 😂 alışır belki çünkü bende istiyorum otursun önüne bişey koyduğum da oyalansin , bazen büyük marketlere de geliyor a 101 bim şok falan orda uygun fiyatlı oluyor, ben hamileyken bile gelmişti 60tl eşime o zmn al dedim almadı doğunca alırız dedi şimdi de alınmıyor, aynn İnternet daha uygun oluyor canım , bakarsın aldığında güzel çıkarsa bana da söyle bende alayım
Tamam kuzum evet canım a101 bim geliyor bazen takip ediyorum aktüelleri ama şuan gelmiyor ablamda a101 den almıştı yeğenim 3 yaşına giricek hala oturuyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar oğluma mama sandalyesi almayı düşünüyorum ama hangi model iyi olur hangi marka kullanıyorsunuz güzel annelerim ama biraz uygun bişey bakıyorum 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

.
Bu attığın çok güzelmiş canim

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Tamam kuzum evet canım a101 bim geliyor bazen takip ediyorum aktüelleri ama şuan gelmiyor ablamda a101 den almıştı yeğenim 3 yaşına giricek hala oturuyor
Aynn çok iyiydi o, hatta geçen haftalarda tekrar gelmişti, bu sefer gelirse alırım sanırım, gelmezse artık senin aldığından sipariş ederim 😘

Aynn çok iyiydi o, hatta geçen haftalarda tekrar gelmişti, bu sefer gelirse alırım sanırım, gelmezse artık senin aldığından sipariş ederim 😘
Tamam canim ben bı sipariş edeyim begenmezssem iade edicem zaten duruma göre sana yazarım iyi cikarsa

Bunu alıp bı bakicam canım hepsiburada da begenmezssem iade edicem yorumlara baktım yorumlar hep iyi yazıyor eşim gelsin onunla karar verip sipariş edeyim diyorum canım

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-12-05-14-29-55-007_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-12-05-14-29-55-007_com.android.chrome.jpg
    285.1 KB · Görüntüleme: 31

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tamam canim ben bı sipariş edeyim begenmezssem iade edicem zaten duruma göre sana yazarım iyi cikarsa

Bunu alıp bı bakicam canım hepsiburada da begenmezssem iade edicem yorumlara baktım yorumlar hep iyi yazıyor eşim gelsin onunla karar verip sipariş edeyim diyorum canım
Bence güzel görünüyor tabi canlı görmeden bilemeyiz

Tüm sayfalar yüklendi.