Canlarım son 3 gün

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Canlarım son 3 gün başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,168 kez görüntülenmiş, 107 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canlarım son 3 gün
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yazgülü(semra)

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Guzellerim çantam hazir herseyim tamam nescafe koydum incir falan da koydum dogumdan sonra agzima atarim sut indirsin falan diye🤭pijamam tamam. Hasta bezi ,bebegin kiyafetleri,bebek bezi,islak mendil,dezanfektan,gogus kalkani kremi, terligim,tacım,iccamasirim,havlu dusunuyorumm dusunuyorum baska ne koysam diye🤔 varmı eksik

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Guzellerim çantam hazir herseyim tamam nescafe koydum incir falan da koydum dogumdan sonra agzima atarim sut indirsin falan diye🤭pijamam tamam. Hasta bezi ,bebegin kiyafetleri,bebek bezi,islak mendil,dezanfektan,gogus kalkani kremi, terligim,tacım,iccamasirim,havlu dusunuyorumm dusunuyorum baska ne koysam diye🤔 varmı eksik
Canım bence havlu yerine kağıt havlu al daha kullanışlı

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kuzu kağıt bardak bide kaşık koy kahveyi karıştırmak için bide kuru kayısı gaz yapmak lavobo ya çıkmak için bide ben internet ten baktım son 24saat sakın ağır bişey yeme sıvı beslen sadece çorba puding jöle tarzı şeyler ye tuvalete rahat cik

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kuzu kağıt bardak bide kaşık koy kahveyi karıştırmak için bide kuru kayısı gaz yapmak lavobo ya çıkmak için bide ben internet ten baktım son 24saat sakın ağır bişey yeme sıvı beslen sadece çorba puding jöle tarzı şeyler ye tuvalete rahat cik
Tamam bitanem hatta esime kuru kayisi da aldirayim da atayim cantama

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Bak cnm sana bir tavsiyem bebek dogunca emziriyorsun ya 2çay kaşığı şekerli su ver akşamda aynısını yap bebege ver pişman olmazsın

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım bence havlu yerine kağıt havlu al daha kullanışlı

Tamam bitanem hatta esime kuru kayisi da aldirayim da atayim cantama
Rabbim yardımcın olsun ❤️🙏 dualarım seninle rabbim yardımcın olsun biran önce acısız ağrısız istediğin gibi gerçekleşir doğumun inşallah kimseyi de kafana takma istemediğin kişilere hastane vuris nedeniyle ziyaretçi kabul etmiyor de seni strese sokacağını düşündüğün kişilere seni çok seviyorum her ne kadar seni görmesem de İnan çok sevdim seni sanki kardeşim doğuma girecek kadar duygusalim ❤️🙏

Tüm sayfalar yüklendi.