Canlarım son 3 gün

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Canlarım son 3 gün başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,215 kez görüntülenmiş, 107 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canlarım son 3 gün
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yazgülü(semra)

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Emin misin selcuk tıp kuzum ya ben kizimi orda dogurdum hic memmun kalmadim😖 simdi akşehirde oturuyorum kuzum aksehir park hayatta doguracam
Neden memnun kalmadın canım benim de belli değil aslında ilk doğumumda son aylardı zaten duşa girecektim ayağa bi kalktım kalkar kalkmaz bardaktan boşalırcasına kanamam geldi elime o anda çarşaf geldi koydum ama komple kan olmuştu yatak yorgan aynı şekilde hemen banyoya girdim abdestimi aldım tam banyodan çıkacam tekrar kanamam oldu hemen bi su tuttum bebişin bezlerinden hazırlamıştım kendime ondan iki üç tane koydum sonrasın da hemen doğum evine götürdüler beni bunda nasıl ve nerede olacak bilmiyorum canım

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Semramm canım arkadaşım 🥰🥰 8 subat sali günü saat 2 30 da girecem ameliyata. Yani bugünnn😍😍😍😍
Ya ben uykusuluktan salı saniyordum 😀😀felegimi şaşırttı bu maymun Allahım herşey yolunda gitsin inşallah gidecek ama yazacaksın şöyle güzel oldu böyle kolay oldu diye hadi bakalım Allah yardımcın Hızır yoldaşın olsun 😘🙏🙏🙏🙏

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ya ben uykusuluktan salı saniyordum 😀😀felegimi şaşırttı bu maymun Allahım herşey yolunda gitsin inşallah gidecek ama yazacaksın şöyle güzel oldu böyle kolay oldu diye hadi bakalım Allah yardımcın Hızır yoldaşın olsun 😘🙏🙏🙏🙏
Canimsin guzel duan icin cok tesekkur ederim birazdan çıkcaz hepinizi opuyorum can arkadaslarim benim❤💋

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.