Canlarım son 3 gün

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Canlarım son 3 gün başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,259 kez görüntülenmiş, 107 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canlarım son 3 gün
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yazgülü(semra)

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Ayy supersin kuzum vala insallah bende çıkartırım hmm bilemedim bak simdi kayisi mi yoksa kayisi kompostosumu alsam ki yanima🤔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canımmm gercekten keske normal telefonda da gorusebilsek😇 sen doğumunu selcukludami yapacaksın
Koposto daha iyi cnm ben amşlayttan sonra yürüdüm daha sonra hepsini yapabildim bana çok faydası oldu doğumdan sonra 5 gün daha kahvaltıda kayası suyu içtim kendimi zorlamamak için çok şükür hiç sıkıntı yaşamadım aklında olsun 😘

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Koposto daha iyi cnm ben amşlayttan sonra yürüdüm daha sonra hepsini yapabildim bana çok faydası oldu doğumdan sonra 5 gün daha kahvaltıda kayası suyu içtim kendimi zorlamamak için çok şükür hiç sıkıntı yaşamadım aklında olsun 😘
Tamam ozaman kuzum onu da koyayım çantama supersiniz ya fikirleriniz icin coook tesekkur ederim 🤩🤩

Elma suyu tamamdir kuzum inu da yazdım aklima🥰😍
Elma suyu sezeryan olacaksan cok iyi geliyor kesinlikle denemebi tavsiye ederim

Şaka gbi 9 aydir taşıyorum çıkmasına 2 gun kaldi vala günler gecmiyor gbi ama cok hızlı geciyor 😍😇 rabbim sizleri de en az aciyla kurtarsn insallah hepinize dua edecem ❤
Kaldı iki gün ben bile heyecan yaptım 🥰🥰🥰 geliyor yakışıklı he hazırlanmış bekliyor annesi 🤗🤗🧿🧿❤️❤️

Son düzenleme:

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Tamam ozaman kuzum onu da koyayım çantama supersiniz ya fikirleriniz icin coook tesekkur ederim 🤩🤩

Elma suyu tamamdir kuzum inu da yazdım aklima🥰😍

Şaka gbi 9 aydir taşıyorum çıkmasına 2 gun kaldi vala günler gecmiyor gbi ama cok hızlı geciyor 😍😇 rabbim sizleri de en az aciyla kurtarsn insallah hepinize dua edecem ❤
Aminn 🤲

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Guzellerim çantam hazir herseyim tamam nescafe koydum incir falan da koydum dogumdan sonra agzima atarim sut indirsin falan diye🤭pijamam tamam. Hasta bezi ,bebegin kiyafetleri,bebek bezi,islak mendil,dezanfektan,gogus kalkani kremi, terligim,tacım,iccamasirim,havlu dusunuyorumm dusunuyorum baska ne koysam diye🤔 varmı eksik
Saglikla kurtulup gelmeyi nasip etsin Allahım canım iki valizle gittim hepsini olduğu gibi geri getirdim tabi her ihtimale karşı insan dolduruyo makyaj çantası olmazssa olmazimdir onu unutmussun 😀❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar