Canlarım son 3 gün

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Canlarım son 3 gün başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,207 kez görüntülenmiş, 107 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canlarım son 3 gün
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yazgülü(semra)

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardımcın olsun ❤️🙏 dualarım seninle rabbim yardımcın olsun biran önce acısız ağrısız istediğin gibi gerçekleşir doğumun inşallah kimseyi de kafana takma istemediğin kişilere hastane vuris nedeniyle ziyaretçi kabul etmiyor de seni strese sokacağını düşündüğün kişilere seni çok seviyorum her ne kadar seni görmesem de İnan çok sevdim seni sanki kardeşim doğuma girecek kadar duygusalim ❤️🙏
😪😪😪 duygulandim canımın içi bende seni coooook seviyorum❤❤❤❤❤❤ senin ismin neydi biricigim ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen cnm pişman olmazsın bak şekeri biraz fazla olsun
Tamam sibelim aklimda söz

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ohh be sonunda ogrendim🥳🥳🥳🥳 HEDİYEMMM ÇİÇEĞİM güzeller güzeli arkadasım ablam dostum❤❤❤
Canımsın bastacisin iyiki tanıdım seni iyiki varsın canım çok mutlu ol Paşa'nla prensesinle eşinle seni İnan görmeden çok sevdim herkese karşı içten ve samimi sin kimseyi kiracak üzecek incitecek bı mesaj yazdığını görmedim annenin babanın ellerinden öpüyorum senin gibi terbiyeli hassas bir evlat yetiştirdikleri için ❣️😘💐

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Guzellerim çantam hazir herseyim tamam nescafe koydum incir falan da koydum dogumdan sonra agzima atarim sut indirsin falan diye🤭pijamam tamam. Hasta bezi ,bebegin kiyafetleri,bebek bezi,islak mendil,dezanfektan,gogus kalkani kremi, terligim,tacım,iccamasirim,havlu dusunuyorumm dusunuyorum baska ne koysam diye🤔 varmı eksik
Cnm ben Medine hurması da koymuştum burda bi arkadaş söylemişti doğumdan önceki gece Yasin okudum iki rekat namazımı kıldım o hurmadan da bebeğin damağına çok az sürdük peygamber efendimizin sünneti imiş hem süt de yapar sen yerse 🤲şekerli su konusuna da katılıyorum

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Guzellerim çantam hazir herseyim tamam nescafe koydum incir falan da koydum dogumdan sonra agzima atarim sut indirsin falan diye🤭pijamam tamam. Hasta bezi ,bebegin kiyafetleri,bebek bezi,islak mendil,dezanfektan,gogus kalkani kremi, terligim,tacım,iccamasirim,havlu dusunuyorumm dusunuyorum baska ne koysam diye🤔 varmı eksik
Hadi hayırlısı canm normalmi yoksa sezaryanmi olucak

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Canımsın bastacisin iyiki tanıdım seni iyiki varsın canım çok mutlu ol Paşa'nla prensesinle eşinle seni İnan görmeden çok sevdim herkese karşı içten ve samimi sin kimseyi kiracak üzecek incitecek bı mesaj yazdığını görmedim annenin babanın ellerinden öpüyorum senin gibi terbiyeli hassas bir evlat yetiştirdikleri için ❣️😘💐
Vala cok duygulandirdin beni ya😪😪 keske normal hayatta da gorussek bu uygulamaya bisey olursa ben nasil bulacam seni ya

Hadi hayırlısı canm normalmi yoksa sezaryanmi olucak
Sezeryan balım

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Hayirlisi olsun güzelim 🥰 az kalmış ya kucağına alacaksın miginigi 😍 bebek için mama al yanina belki sütünü emmez cnm

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Cnm ben Medine hurması da koymuştum burda bi arkadaş söylemişti doğumdan önceki gece Yasin okudum iki rekat namazımı kıldım o hurmadan da bebeğin damağına çok az sürdük peygamber efendimizin sünneti imiş hem süt de yapar sen yerse 🤲şekerli su konusuna da katılıyorum
Dogumdan önceki gece bende bi ibadet edecem kuzum iyi hatirlattin vala unutmustum

Hayirlisi olsun güzelim 🥰 az kalmış ya kucağına alacaksın miginigi 😍 bebek için mama al yanina belki sütünü emmez cnm
Almadim kuşum eger inmezse sütüm esim alir gelir simdiden alirsam dayanamaz hemen veririm ben😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.