Canlarım ❤️🌼

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde 3 çocuk annesi tarafından oluşturulan Canlarım ❤️🌼 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,757 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Canlarım ❤️🌼
Konbuyu başlatan 3 çocuk annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar biz 10 günlük olduk biraz yoğun bir süreç içerisindeyim. Çocuklarımın durumu çok şükür iyi Zeynep Simavera emzirme sonrası kusuyordu bı ara baya yoğundu hastaneye götürdük çocuğumu delik deşik ettiler göz yaşı bile aktı yavrumun sonda taktılar adam akıllı takamamislar eğer bu olmazsa yine takicaz dediler babası da vardı delirdik çıkarın dedik hastaneden ciktik geldik o gün çocuğa dokundukça korktu daha 6 günlüktü. Bunda anneliği daha iyi anladım çok panik biri oldum gündüzleri hiç uyumuyorum geceleri de ne kadar uyursam diğer iki yavrum anlayışlı çok şükür 🤲❤️ sürekli babam ilgileniyor sağolsun ben sürekli bebekle birlikteyim🌼 Sizler nasılsınız durumlar nasıl bebekler doğdu mu ? Kayra bebek iyi oldu mu ? 🤲
Kıyamam kuzum ya aynen insan evladını öyle görünce dayanamıyor ya benim kızımda korona iken hastaneye yatismizda delik deşik etmişlerdi gözümün önünde bide pcr testi yaparlarken çok kötü olmuştu ya bizde iyiyiz çok şükür kuzum

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kıyamam kuzum ya aynen insan evladını öyle görünce dayanamıyor ya benim kızımda korona iken hastaneye yatismizda delik deşik etmişlerdi gözümün önünde bide pcr testi yaparlarken çok kötü olmuştu ya bizde iyiyiz çok şükür kuzum
Evet ya hastaneye gitmeye korkuyoruz haftasında doğdu 40+1 de herkes erken doğdu sanıyor o kadar küçük ki doktor bile erken mi doğdu diyor 🙄küçük olmasi iyi ama ❤️

İnşallah kuzum çok dua et olur mu❤️
Yaa kıyamam ben minik Berene inşallah bişi çıkmaz canım ya minicik o daha🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet ama o kadar değil kızım iri yapılı herkes 7-8; yaşında sanıyor ve daha 6 yaşına bir ay önce girdi oğlum da gelişim geriliği vardı o yüzden küçüktü bunda çok şükür sıkıntı yok ama minicik🙄🌼
Sağlıklı olsun da önemi yok miniş olsun❤️❤️

Yok balım geçemedik. Normlade ayın 3nde oazar günü gidecektim bugün bşr şey deselerdi ama bugün kan tahlili yapıldı en önemli sonuç onu ben kendş elime götürdüm 20 gün sonra çıkıyor bşrde haftaya enfeksiyon cidden komple vücudunda da var mı onun sonucu çıkacak şimdi hiç gidip de orda yeniden başlatmayım tahlilere olan kaıyra ya oluyor kimseye değil bugün bşle düşün 3 kez ayrı ayrı dotkor istedş 9 tüp kan biri bende fazladan almışlar birini ben saklamak için aldım neden çöpe gitsin dedim 🤭🤭. Ama şükür sarılığı şuan düşüşte inşallah geri çıkmaz
Canım benim rabbim tüm evlatlarımıza şifa versin inşallah

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah kuzum çok dua et olur mu❤️

Sağlıklı olsun da önemi yok miniş olsun❤️❤️
Amin canım inşallah 🤲 ama kusuyor işte doyurduktan sonra gazını da çıkarıyorum Maşallah 1 numara bez aldık 80 li yeter diye bitti bugün yine geldi bezleri daha 10 günlük ama baya bez gitti çoğu kaka 😁 ayy miss gibi kokuyor kakası şimdi 😁🌼🤲

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar biz 10 günlük olduk biraz yoğun bir süreç içerisindeyim. Çocuklarımın durumu çok şükür iyi Zeynep Simavera emzirme sonrası kusuyordu bı ara baya yoğundu hastaneye götürdük çocuğumu delik deşik ettiler göz yaşı bile aktı yavrumun sonda taktılar adam akıllı takamamislar eğer bu olmazsa yine takicaz dediler babası da vardı delirdik çıkarın dedik hastaneden ciktik geldik o gün çocuğa dokundukça korktu daha 6 günlüktü. Bunda anneliği daha iyi anladım çok panik biri oldum gündüzleri hiç uyumuyorum geceleri de ne kadar uyursam diğer iki yavrum anlayışlı çok şükür 🤲❤️ sürekli babam ilgileniyor sağolsun ben sürekli bebekle birlikteyim🌼 Sizler nasılsınız durumlar nasıl bebekler doğdu mu ? Kayra bebek iyi oldu mu ? 🤲
Kıyamaam daha mini minnacık 😕 minnoş iyimi şimdi balım

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcıniz olsun balım rabbim şifasını versin minige .. 🤲🏻🤲🏻 bizde beklemedeyiz halen dogurmadim 😁

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar