Canlarım ❤️🌼

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde 3 çocuk annesi tarafından oluşturulan Canlarım ❤️🌼 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,644 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Canlarım ❤️🌼
Konbuyu başlatan 3 çocuk annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Simdi iyim kuzum geçti ateşim falan hergun duş alıyorum ama varya yemin ediyorum ölüyorum sandım felç geçirdim sandım kalkamıyordum bile berbat oldum suyu çok içiyorum en sevdiğim şey şu içmektir ayıptır söylemesi günde 5 litre içerim hergun su alıyorum hergun bitiyor bidonlar 😌vallahi varya cidden yaşadığım en kötü geceydi ama çok şükür vardır bunda da bir hayır 🤲Siz nasılsınız Bebiş nasıl
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaaa yerim sizi ben Hadi doğur yada digurdun mu ayy ben giremiyorum ki ne zamandir off hep geriden geliyorum geçti kuşum geçti sen Ege kuşun haberini vef 🤲🤲🤲🤲❤️

Sagliklica dogsunlar meleğim inşallah sağlıklı sıhhatli olsunlar 🤲

Geçen gördüm ismini ne koydunuz yazdım aslında yada yazamadım mi ne oldu hatırlamıyorum Zeynep iyi şükür arada kusuyor vallahi bilmiyorum babası kızıyor kan aldılar ya canını çok yaktılar sinirlendi ateşi çıkarsa gideriz diyor kilo alımı güzel gidiyor inşallah 🤲Gözünuz aydın olsun inşallah kuzum sağlıklı dimi ay anlatsana nasıl iyi dimi 🤲❤️
Çok geçmiş olsun çiçeğim görüp göreceğin bu olsun inşallah bol bol oku kendini. Bizde iyiyiz teyzesi gün sayıyoruz yalancı sancılar mahvediyor beni 🤦🏻‍♀️

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun çiçeğim görüp göreceğin bu olsun inşallah bol bol oku kendini. Bizde iyiyiz teyzesi gün sayıyoruz yalancı sancılar mahvediyor beni 🤦🏻‍♀️
Evet ya o yalancı sancılar yüzünden ya evde yada yolda dogurcaktim bende inanmadım sancı olduğuna gerçek doğum sancısı 😌🙄 yine mastit oldum memenin ucu yarık geçmiyor ordanda mikrop kapıyor pamuklu sütyen alacam normalde südyen kullanmıyorum doğum yaptım yapalı bana Penti yolları gözüktü 🙄🥺

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Evet ya o yalancı sancılar yüzünden ya evde yada yolda dogurcaktim bende inanmadım sancı olduğuna gerçek doğum sancısı 😌🙄 yine mastit oldum memenin ucu yarık geçmiyor ordanda mikrop kapıyor pamuklu sütyen alacam normalde südyen kullanmıyorum doğum yaptım yapalı bana Penti yolları gözüktü 🙄🥺
Allah şifa versin çiçeğim havluyu sıcak suyla ıslat göğsüne koy banyodaykende masaj yap kısa sürede geçer inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar