Catı agrisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde NazlıCan tarafından oluşturulan Catı agrisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,468 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Catı agrisi
Konbuyu başlatan NazlıCan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Egebaby

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Canım daha iyiyim baya bi hareket ettim pilates falan yaptım ama kahve akinti devam ediyor normal dimi dünden beri kirmizi degil kan gibi degil de hani adet bitiminde kahveye döner ya öyle bi renk 😍
Normal canim icerdenkalan bekleyen kan geliyor sorun yok tatlim ☺️ sen acma gerrmelerini ihmal etme . Yolun sonundasin insallah bebeginede saglikla kavuscaksin ❤️🤲

Ecemmm

Kayıtlı Üye
rank
Cati muaynesinde acikliginiz varmiydir ?
Muayne sonrasi agri olmasi normal ama , muayne esnasinda doktorunuz bagirttirdimi sizi ? Oyle birsey olduysa actirmistir catinizi ve suan acilmaniz devam ediyor olabilir .
38 hafta cati muaynesi oldum ilk muaynede 2 cm acilmam vardi 38+4 e tekrar cagirdi muaynede bagirttirdi beni 3 cm oldu ama sancim yoktu Yarin gene gel dedi 38+5 de 4 cm ile yatis ve
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çatı agrisi ne oluyor kusura bakmayın bilmediğim için soruyorum

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çatı agrisi ne oluyor kusura bakmayın bilmediğim için soruyorum
Cati kemigi vajina üstünde tüylenme olan bölge canim ordaki kemik Hamilelikte görülen çatıı ağrısı kasıkta yaşanan şiddetli bir ağrıdir

Tüm sayfalar yüklendi.