Catlak icin oneri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Catlak icin oneri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 704 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Catlak icin oneri
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur Toygar Tıraz

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar catlak oluşmaması için zeytin yağı sürüyorum ama onerebilceginiz bir krem var mi rahatsız ediyor beni zeytin yağı

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar catlak oluşmaması için zeytin yağı sürüyorum ama onerebilceginiz bir krem var mi rahatsız ediyor beni zeytin yağı
Zeytin yağı kıl köklerini aşırı besliyor zeytin yağlı Krem kullanıyordum pişman oldum sabunuda vardı oda pişman etti beni kullandığıma. Geçenlerde bunun için özel bi krem yapmıştı takip ettiğim birisi var
burdan bakabilirsin ben denicem kendine yapıyor hep taş gibi cildi var ☺️

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Canım doktor bana bir krem verdi o kadar pahalıydı ki bende almadım gerrksiz diye bir hamile arkadaşım var onunla birlikte hindistan cevizi yağı kullanıyoruz eski çatlaklara bile iyi geliyor 🥰 kesinlikle tavsiye ederim.birde kantoron kullanıyorum ben

Tüm sayfalar yüklendi.