Çatlak sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysem tarafından oluşturulan Çatlak sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,645 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çatlak sorunu
Konbuyu başlatan Aysem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Hanimlar 15+1gunluk hamileyim karnimda çatlak oluşmaya başladı kiloda almadım aksine 6kilo zayıfladım ama yinede çatlak sorunum başladı kullanıp memnun kaldığınız krem önerilerinizi söylerseniz çok sevinirim

Minik bebek

Kayıtlı Üye
rank
Ben bebek yağı kullandım doktorun önerdiği kremi kullandım zeytinyağı kullandım sürekli nemli bıraktım ama hicbirsey fayda etmedi. Doktor bile verirken hicbirsey işe yaramıyor dedi çiçeğim

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Ben bebek yağı kullandım doktorun önerdiği kremi kullandım zeytinyağı kullandım sürekli nemli bıraktım ama hicbirsey fayda etmedi. Doktor bile verirken hicbirsey işe yaramıyor dedi çiçeğim
Bende biraz denerim canım fayda etmezsede sağlık olsun yeterki bebeğim sağlıkla gelsin🤲😊

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Hanimlar 15+1gunluk hamileyim karnimda çatlak oluşmaya başladı kiloda almadım aksine 6kilo zayıfladım ama yinede çatlak sorunum başladı kullanıp memnun kaldığınız krem önerilerinizi söylerseniz çok sevinirim
Ben bebe yağı aldım onu BİLe kullanmadım zeytinyağı Hindistan cevizi yağı kayısı yağı vazelin bunları kullanabilirsin yine lierach var krem olarak bol su tüket bide karın bölgen nemli kalırsa çözüm olur

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Ben bebe yağı aldım onu BİLe kullanmadım zeytinyağı Hindistan cevizi yağı kayısı yağı vazelin bunları kullanabilirsin yine lierach var krem olarak bol su tüket bide karın bölgen nemli kalırsa çözüm olur
çok erken diye tedbir almadım hic bugün alır başlarım kullanmaya

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ben ozon yağı kullandım hiç çatlağım olmadı bebeğimde de bi sıkıntı olmadı çok şükür. Bol bol su tüket hücreler suya doyunca cilt elastik oluyor karın büyüdükçe çatlak ya hiç olmaz ya da olma oranı azalır

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
Canim nasil catlak oldu belli izler mi var simdiden badem yagi kullan bebek yagida olur kuru birakma vicudunu

Ra tu

Kayıtlı Üye
rank
Hindistan Cevizi yagı cok guzel nemlendiriyor ama çatlağa çözummu bilmiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.