Çatlak sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysem tarafından oluşturulan Çatlak sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,654 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çatlak sorunu
Konbuyu başlatan Aysem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

...

Moderator
Mod
rank
Hanimlar 15+1gunluk hamileyim karnimda çatlak oluşmaya başladı kiloda almadım aksine 6kilo zayıfladım ama yinede çatlak sorunum başladı kullanıp memnun kaldığınız krem önerilerinizi söylerseniz çok sevinirim
Ben zeytinyağı kulanıyorum canım.Hem yumuşatıyor.Hemde doğal.☺️

İremsare

Kayıtlı Üye
rank
Ben bitek bebek yağı kullandım ama gidip gelip sürüyorum nemli kalsın kaşıntı azalsın diye

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Ben ozon yağı kullandım hiç çatlağım olmadı bebeğimde de bi sıkıntı olmadı çok şükür. Bol bol su tüket hücreler suya doyunca cilt elastik oluyor karın büyüdükçe çatlak ya hiç olmaz ya da olma oranı azalır
Mide bulantım hala devam ediyor zorluyorum ama pek su icemiyorum😢

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hanimlar 15+1gunluk hamileyim karnimda çatlak oluşmaya başladı kiloda almadım aksine 6kilo zayıfladım ama yinede çatlak sorunum başladı kullanıp memnun kaldığınız krem önerilerinizi söylerseniz çok sevinirim
Bol su iç nemli tut canım sabah akşam benim üçüncü hamilelik çatlak olmadı bunda karnım daha iri olacak diye hep nemli tutuyorum zeytinyağı hindistan cevizi yağı karıştırıp sürüyorum hep bunu yaptim inşallah bunda da işe yarar. Göğüslere sürmeyi unutma onlarda da yırtık oluyor

Y

Yaso

Guest
Bende neler neler kullandim inan, ama vucut kendisi yapiyor onu. Etrafimda bazi kisiler tertemiz karın oldu bazısı çatlaklı ben dahil :) yinede biseyler sur istersen, kaşıma hiç. Hindistan Cevizi yağı ve badem yağı kullanmistim bende

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Bende de hicbirsey ise yaramadi catladi kuzum😣 ama gene de bebe yagi kullanıyorum sürekli

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk gebeliğim de badem yağı hindistan cevizi yağı bebek yağı zeytin yağlı çatlak kremleri neler neler kullandım ama her yerim o kadar çok catladiki karnima bakan patlicak gibi duruyo dedi hep ikinciye gebeyim artık daha ne kadar catlayabilirki deyip duş sonrası nemlendirici sürüp geçiyorum 😁 derin esnek değilse ne yaparsan yap çatlar demişti Dr sağlık olsun sonra soluyo çatlaklar eskisi gibi kötü gorunmiyo endişe etme

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Benim olmadı olmadı 39.haftaya girdm altlarda oldu Aloe Vera sürüyorum inşallah faydası olur 🤦🏻‍♀️

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Bol su iç nemli tut canım sabah akşam benim üçüncü hamilelik çatlak olmadı bunda karnım daha iri olacak diye hep nemli tutuyorum zeytinyağı hindistan cevizi yağı karıştırıp sürüyorum hep bunu yaptim inşallah bunda da işe yarar. Göğüslere sürmeyi unutma onlarda da yırtık oluyor
Karnimdan göğüsler hiç aklima gelmedi söylediğin iyi oldu canm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim olmadı olmadı 39.haftaya girdm altlarda oldu Aloe Vera sürüyorum inşallah faydası olur 🤦🏻‍♀️
Bildiğimiz ne varsa yapicaz mecbur daha fazla olmasın bari😂🤷

Bende de hicbirsey ise yaramadi catladi kuzum😣 ama gene de bebe yagi kullanıyorum sürekli
Bı doktor arkadaşıma kantoron yağını önermiş anında durduruyormus bende denicem seçenek çok illaki biri iyi gelir

Bı doktor arkadaşıma kantoron yağını önermiş anında durduruyormus bende denicem seçenek çok illaki biri iyi gelir
Benim ilk gebeliğim de badem yağı hindistan cevizi yağı bebek yağı zeytin yağlı çatlak kremleri neler neler kullandım ama her yerim o kadar çok catladiki karnima bakan patlicak gibi duruyo dedi hep ikinciye gebeyim artık daha ne kadar catlayabilirki deyip duş sonrası nemlendirici sürüp geçiyorum 😁 derin esnek değilse ne yaparsan yap çatlar demişti Dr sağlık olsun sonra soluyo çatlaklar eskisi gibi kötü gorunmiyo endişe etme
Sağlıkla dünyaya gelsinde herseye raziyim önerileri denerim geçmezse de yapacak bişey yok😂😂 önemli olan bebislerimiz 🥰

Balım erken diye düşünme şimdiden başla bide zaten derinin yapısına da bağlı bazıları hızlı kilo alıp vermede bile oluyor hasas ciltler de ne yapsan boş ta sen yine de şimdiden nemli bırak çiçeğim
İki kere düşükten sonra bu hamileliğimde hep kaybetme korkusu yaşadım çatlağı görene kadarda hiç aklıma geldi şükür şimdilik iyiyiz öneriler için Allah herkesten razı olsun Bi denerim olmazsada yapacak biseu yok benegim sağlıkla gelsin yeter🤲🥰

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.