Çatlak sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysem tarafından oluşturulan Çatlak sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,662 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çatlak sorunu
Konbuyu başlatan Aysem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Hanimlar 15+1gunluk hamileyim karnimda çatlak oluşmaya başladı kiloda almadım aksine 6kilo zayıfladım ama yinede çatlak sorunum başladı kullanıp memnun kaldığınız krem önerilerinizi söylerseniz çok sevinirim
Badem yağı yada vazelin birde kaşınırsa karnın kaşına avuç içinle ovala kaşımanında çatlamasına etkisi var kuşum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hanimlar 15+1gunluk hamileyim karnimda çatlak oluşmaya başladı kiloda almadım aksine 6kilo zayıfladım ama yinede çatlak sorunum başladı kullanıp memnun kaldığınız krem önerilerinizi söylerseniz çok sevinirim

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Karnimdan göğüsler hiç aklima gelmedi söylediğin iyi oldu canm

Bildiğimiz ne varsa yapicaz mecbur daha fazla olmasın bari😂🤷

Bı doktor arkadaşıma kantoron yağını önermiş anında durduruyormus bende denicem seçenek çok illaki biri iyi gelir

Bı doktor arkadaşıma kantoron yağını önermiş anında durduruyormus bende denicem seçenek çok illaki biri iyi gelir

Sağlıkla dünyaya gelsinde herseye raziyim önerileri denerim geçmezse de yapacak bişey yok😂😂 önemli olan bebislerimiz 🥰

İki kere düşükten sonra bu hamileliğimde hep kaybetme korkusu yaşadım çatlağı görene kadarda hiç aklıma geldi şükür şimdilik iyiyiz öneriler için Allah herkesten razı olsun Bi denerim olmazsada yapacak biseu yok benegim sağlıkla gelsin yeter🤲🥰
Elimizden geleni ardımıza koymayalım 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar