Cevap

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Serra tarafından oluşturulan Cevap başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,891 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cevap
Konbuyu başlatan Serra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ecrin Su prensesim

Ecrin Su prensesim

Kayıtlı Üye
rank
Hepinizin yorumlarına dönüp cvp vermıyoum kusura bakmayın okuyorum msjlarınızı yanımda oldugunuzu bilmek dualarınızı almak benı mutlu ediyor ben tek mutlu eden yer burası aranızda kızanlar var neden girdi haber verdi yazmadı falan diye inanın halim yok yazmaya kendımi biraz topsrlayınca döncem aranıza ağrım var cok ☹️nasıl oldugumu merak ediyorsunuz iyim diyoum da değilim aslında ne ruhen ne bedenen ben bunları hak edecek hic bişi yapmadım olanı oldugu gbi size anlattım yalansız Bi şekilde ama hak eden ben mişim gibi davranıyor onun azgınlıgı hemm sucluluk duygusu hem onu terk ettım hazmedemiyor hemde kıskanclık hayatıma Baska biri girecek korkusu var ama ben onun kadar karektersiz değilim
Canım benim de aklım sende kaldı çok korkuyor dum senin için uzun süre yazmayınca aklıma kötü şeyler geldi Rabbim yardımcın olsun bitanem inşallah Rabbim bu güzel hayırlı günlerin yüzü suyu hürmetine seni şu sıkıntılardan kurtarsın sana sabır diliyorum Allah kocanida ıslah etsin inşallah inmayan kınayan varsa da Allah onlarada yaşatır Allah korusun o yüzden kimseyi kınamayın inanmayan olabilir onların fikri ama kimse durduk yere böyle şeyler yazmaz zor durumda olmazsa ben de hemen hemen aynı şeyleri yaşadım tek fark ailem arkamdaydi kızın yanında destek olacak kimsesi yok yazık günah seni ve oğluşunu Allah'a emanet ediyorum canım

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim de aklım sende kaldı çok korkuyor dum senin için uzun süre yazmayınca aklıma kötü şeyler geldi Rabbim yardımcın olsun bitanem inşallah Rabbim bu güzel hayırlı günlerin yüzü suyu hürmetine seni şu sıkıntılardan kurtarsın sana sabır diliyorum Allah kocanida ıslah etsin inşallah inmayan kınayan varsa da Allah onlarada yaşatır Allah korusun o yüzden kimseyi kınamayın inanmayan olabilir onların fikri ama kimse durduk yere böyle şeyler yazmaz zor durumda olmazsa ben de hemen hemen aynı şeyleri yaşadım tek fark ailem arkamdaydi kızın yanında destek olacak kimsesi yok yazık günah seni ve oğluşunu Allah'a emanet ediyorum canım
Allah razı olsun canım cok tsk ederm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim bu ramazanın hürmetine eşini ıslah etsin yuvaniza huzur versin🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Amin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar