Ciğer geliştirici iğne vurunan var mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde NazlıCan tarafından oluşturulan Ciğer geliştirici iğne vurunan var mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 742 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ciğer geliştirici iğne vurunan var mı?
Konbuyu başlatan NazlıCan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan NazlıCan

NazlıCan

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar erken doğum olabilir deedi doktor 32+4 deiz. Ciğer geliştirici iğne verdi. Haftasına göre de zayif sanki kızım 1820 gr 😒 bu iğneyi vurunduktan sonra ne zaman doğum yaptınız?

2 melek annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben oldum canm 2018de 28 haftalık hamileydim 2 tane yaptılar 5 gün hastanede yattım 29. Haftadada dogum yaptım 1.220gr dogdu bebegim şuan çok şükür yaşıtlarından ilerde gidiyor gelişim olarakda 😇

NazlıCan

Kayıtlı Üye
rank
Ben oldum canm 2018de 28 haftalık hamileydim 2 tane yaptılar 5 gün hastanede yattım 29. Haftadada dogum yaptım 1.220gr dogdu bebegim şuan çok şükür yaşıtlarından ilerde gidiyor gelişim olarakda 😇
Ay çok erken doğum yapmışın canim minnacik doğmuş ama doğduktan sonra hemen toparlamis maşallah 😊. Genelde sanirim bu iğneden sonra doğum erken oluyor dimi

2 melek annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ay çok erken doğum yapmışın canim minnacik doğmuş ama doğduktan sonra hemen toparlamis maşallah 😊. Genelde sanirim bu iğneden sonra doğum erken oluyor dimi
Erken dogumun igneyle alakası yok canm benim suyum erken geldi bebeginde o haftada ciger gelişimi olmadıgı için dogduktan sonra solunum sıkıntısı çekmesin diye igne yapıyorlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim canm 🥰

Teşekkür ederim canm 🥰

Suyum erken geldi canm

Mlkmlk

Guest
rank
Erken doğumun sebebi neydi . Ciğer geliştirici ilk hamileliğimde yapilmisti .Zaten hastanede yatıyordum . Bunda da yapılacak .Acaba yatmak gerekiyor mu yapilinca

2 melek annesi

Kayıtlı Üye
rank
Erken doğumun sebebi neydi . Ciğer geliştirici ilk hamileliğimde yapilmisti .Zaten hastanede yatıyordum . Bunda da yapılacak .Acaba yatmak gerekiyor mu yapilinca

Erken

Erken dogum riskin varsa zaten hastanede yatırırlar benim öyleydi 5 gün yattım suyum erken geldi diye

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar