🍫🍫🍫🍫 Çikolata kistiyle hamile kalanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Baby tarafından oluşturulan 🍫🍫🍫🍫 Çikolata kistiyle hamile kalanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,478 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 🍫🍫🍫🍫 Çikolata kistiyle hamile kalanlar
Konbuyu başlatan Baby
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Mana.

Kayıtlı Üye
rank
Kistim var hatta ameliyat olmam gerektiği söylenmişti ve artı polikistik over teşhisi konulmuştu, doktor ameliyat olmalısın dedikten sonra bir kez adet oldum sonra hamile olduğumu öğrendim ve çok şükür hiçbir sıkıntımız da yok 25 haftalık olduk inşallah böyle de devam eder sağlikla kucağıma alırım bebeğimi 🙏

Baby

Kayıtlı Üye
rank
Kistim var hatta ameliyat olmam gerektiği söylenmişti ve artı polikistik over teşhisi konulmuştu, doktor ameliyat olmalısın dedikten sonra bir kez adet oldum sonra hamile olduğumu öğrendim ve çok şükür hiçbir sıkıntımız da yok 25 haftalık olduk inşallah böyle de devam eder sağlikla kucağıma alırım bebeğimi 🙏
İnşallah🥰Doğumu normal mi düşünüyorsunuz

H

HasretFigan

Guest
Bekarken 3 defa çikolata kisti ameliyatı oldum sol yumurta yüzde 70 yok çok şükür tedavi ile evlendim hemen hamile kaldım oğlum 2 yaşındayken tekrar etti ve içerde patladı tüm yunurtalıklar yapişma olmuş doktor hamile kalmak için tedavi olman lazım dedi pandemi bitsin diye beklerken 8 ay sonra kendiliğinden hamile kaldım çok şükür 7 aylık olduk

Baby

Kayıtlı Üye
rank
Bekarken 3 defa çikolata kisti ameliyatı oldum sol yumurta yüzde 70 yok çok şükür tedavi ile evlendim hemen hamile kaldım oğlum 2 yaşındayken tekrar etti ve içerde patladı tüm yunurtalıklar yapişma olmuş doktor hamile kalmak için tedavi olman lazım dedi pandemi bitsin diye beklerken 8 ay sonra kendiliğinden hamile kaldım çok şükür 7 aylık olduk
Maşallah...Rabbim sağlık versin bende doğumla birlikte alınsın istiyorum sonradan amelyat olmasindan korkuyorum tekrar ama kararsiz kaldım.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Patladiktan sonra kendiliginden mi temizlendi.

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah Allah sağlık versin 🤗

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Geçmiş olsun canım Rabbim acil şifalar versin tez vakitte kucağını doldursun RABBİM

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar