Sorum var Cilt bakımı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde @minikmucizelerim41 tarafından oluşturulan Cilt bakımı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 67 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cilt bakımı
Konbuyu başlatan @minikmucizelerim41
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋

@minikmucizelerim41

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 🥰
Ben cilt bakımı için 3 lü set almayı düşünüyorum kolajen hylorik acid ve c vitamini olarak. 3 aylık bir meleğim var emzirirken bu serumları kullanmam da sakınca olur mu satan firma zararsız dedi ama kullanan var mı merak ettim

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kızlar 🥰
Ben cilt bakımı için 3 lü set almayı düşünüyorum kolajen hylorik acid ve c vitamini olarak. 3 aylık bir meleğim var emzirirken bu serumları kullanmam da sakınca olur mu satan firma zararsız dedi ama kullanan var mı merak ettim
Kolajen takviyesine başlanmadan önce doktora danışılması çok önemlidir. Özellikle hamileler, emziren anneler, deniz ürünlerine, sığır-tavuk etine alerjisi olanlar ve diyabet hastaları da bu ürünler nedeniyle istenmeyen etkilerle karşılaşabilmektedir.. doktora danış kuzum bence

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kızlar 🥰
Canım bunlara başlamadan önce doktoruna danışman lazımCanım bunlara başlamadan önce doktoruna danışman lazım

@minikmucizelerim41

Kayıtlı Üye
rank
Bende sabun filan kullanıyorum da ek olarak bişeyler araştırmıştım. Üstelik satan firma da çok basite alarak kullanın bişey olmaz dedi 😒Bilinçsizce almadım tabiki arayıştayım bakalım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar