Cilt bakımı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Kupseker tarafından oluşturulan Cilt bakımı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,527 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Cilt bakımı
Konbuyu başlatan Kupseker
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kupseker

Kupseker

Kayıtlı Üye
rank
gebelikte cilt bakımını nasıl yapıyorsunuz hangi ürünleri kullanıyorsunuz kızlar ben kullanıyordum bı kaç ürün ama çok arada kaldım biri diyor kullanma zararlı birisi diyor bişey olmaz siz neler yapıyorsunuz

Elmas

Kayıtlı Üye
rank
gebelikte cilt bakımını nasıl yapıyorsunuz hangi ürünleri kullanıyorsunuz kızlar ben kullanıyordum bı kaç ürün ama çok arada kaldım biri diyor kullanma zararlı birisi diyor bişey olmaz siz neler yapıyorsunuz
Güneş kremi bile surmuyorum korkudan 😁 sanki bebeğe kimyasal gececek hemen... Ama kola iciyorum ne hikmetse... Valla ben de yaomadim yuzume bisey hep mahvoldu gerçekten zararli mi bilemedim..

Kupseker

Kayıtlı Üye
rank
Bende cok seviyorum kola kahve ama hamileliğimden beri hiç içmedim ya bazen canım istiyor zararlı diye içmiyorum cildim de çok kurudu ne yapcam bilmiyorum😄
Güneş kremi bile surmuyorum korkudan 😁 sanki bebeğe kimyasal gececek hemen... Ama kola iciyorum ne hikmetse... Valla ben de yaomadim yuzume bisey hep mahvoldu gerçekten zararli mi bilemedim..
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben kahve peelingi yapiyorum. Şekersiz türk kahvesi telvesi mi sürüyorum iyi geliyor kızlar🤣
İyi gelir mi ya bende denesem 😄

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ben çok nadir ayda bir falan eşimin zoruyla kil maskesi yapıyorum canım onun haricinde bişey yapmıyorum bide dove sabun aldm ama sivilceler çıkmaya başlayınca ergenliğe yeni girmişim gibiydi suratım😂 o sabun kuruttu baya onları

Gamzeee

Kayıtlı Üye
rank
Bende cok seviyorum kola kahve ama hamileliğimden beri hiç içmedim ya bazen canım istiyor zararlı diye içmiyorum cildim de çok kurudu ne yapcam bilmiyorum😄

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyi gelir mi ya bende denesem 😄
Ben seviyorum bence dene :)

Kupseker

Kayıtlı Üye
rank
Ben çok nadir ayda bir falan eşimin zoruyla kil maskesi yapıyorum canım onun haricinde bişey yapmıyorum bide dove sabun aldm ama sivilceler çıkmaya başlayınca ergenliğe yeni girmişim gibiydi suratım😂 o sabun kuruttu baya onları
Bende birşey olur zarar verir diye korkuyorum araştırıyorum baya kullanilan ürünler varmis canım cildim çok hassas zaten şimdiden değişmeye başladı kilo aldım kendimi böyle şeyler le oyaliyorum işte 😄

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bende birşey olur zarar verir diye korkuyorum araştırıyorum baya kullanilan ürünler varmis canım cildim çok hassas zaten şimdiden değişmeye başladı kilo aldım kendimi böyle şeyler le oyaliyorum işte 😄
Normal bi kremi bile Dr yazmadığı sürece kullanmıyorum ben gebelikte canım, benim de cildim çok hassas normal de bile herşeyi kullanamıyorum zaten. Maalesef o değişiklikler kilo alımı biraz kötü hissettiriyor insana ama bebişler doğunca geçiyor nasıl olsa çok takılma ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar