Cilt bakımı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Kupseker tarafından oluşturulan Cilt bakımı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,526 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Cilt bakımı
Konbuyu başlatan Kupseker
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kupseker

Kupseker

Kayıtlı Üye
rank
Normal bi kremi bile Dr yazmadığı sürece kullanmıyorum ben gebelikte canım, benim de cildim çok hassas normal de bile herşeyi kullanamıyorum zaten. Maalesef o değişiklikler kilo alımı biraz kötü hissettiriyor insana ama bebişler doğunca geçiyor nasıl olsa çok takılma ☺️
Ay evet ya nasıl heyecanlanıyorum inşallah sağlıkla kucağımiza alırız canım 😄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben Sebamed Baby güneş losyonu kullanıyorum, göbeğim çatlamasına engel olmak içinde zeytinyağ.
Bende la rosha posay güneş kremi ve Bioderma min var ondan birini almayı düşünüyorum çok önerdiler çatlak içinde badem yağı önerdiler

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
gebelikte cilt bakımını nasıl yapıyorsunuz hangi ürünleri kullanıyorsunuz kızlar ben kullanıyordum bı kaç ürün ama çok arada kaldım biri diyor kullanma zararlı birisi diyor bişey olmaz siz neler yapıyorsunuz
Bebeğe zarar olur diye korkuyorum ama bazen nemlendirici veya Aloe Vera kullanıyorum cildim hassas olduğu için hemen sivilci çıkıyo

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar