Cilt lekeleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebruli tarafından oluşturulan Cilt lekeleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,042 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cilt lekeleri
Konbuyu başlatan Ebruli
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 58sivas

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Gebelik ve güneş lekelerine kesin çözüm bilen var mı
Gebelikte cilt lekelerine dokunma kuzum zira hem cilt o zararlı maddeleri emerek bebeğe de çekmesini sağlıyor hemde hamilelikte lekeler oluyor çok istersen hamileler için güneş kremi var onu kullan ama doğumdan sonra güneş lekeleri için Krem kullanman daha sağlıklı olur

Salihaa

Kayıtlı Üye
rank
Gebelik ve güneş lekelerine kesin çözüm bilen var mı
İlk hamileliğimden dudak üstü kararma oldu kremler kullandım ama geçmedi şimdi 25 haftalık hamileyim çok fazla bişi yapamasakta hergün yüz temizleme jeliyle yıkayıp arkadan tonikliyorum dışarı çıkarkende güneş korumalı krem kullanıyorum

Ebruli

Kayıtlı Üye
rank
Gebelikte cilt lekelerine dokunma kuzum zira hem cilt o zararlı maddeleri emerek bebeğe de çekmesini sağlıyor hemde hamilelikte lekeler oluyor çok istersen hamileler için güneş kremi var onu kullan ama doğumdan sonra güneş lekeleri için Krem kullanman daha sağlıklı olur
Teşekkür ederim gebelik süresince sonrası için kullanılan Güneş kremi kullanıyorum ama yine de oluyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim geçmedi mesela sanki bıyıklarım varmış gibi dudak üstü kararma var çok rahatsız ediyo
Aynen benimde öyle

Benim geçmedi mesela sanki bıyıklarım varmış gibi dudak üstü kararma var çok rahatsız ediyo
Aynen benimde öyle
Evde bile hergün güneş kremi kullandım ama ne fayda yine var doğumdan sonra çoğu geçiyo
Bende düzenli güneş kremi kullanıyorum ama yine de oluyor

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim gebelik süresince sonrası için kullanılan Güneş kremi kullanıyorum ama yine de oluyor

Aynen benimde öyle

Aynen benimde öyle

Bende düzenli güneş kremi kullanıyorum ama yine de oluyor
Gebeliğe bağlı olabilir doktora sordum yüzde göğüs bölgesinde lekelenme yapıyormuş

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar