Cilt lekeleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebruli tarafından oluşturulan Cilt lekeleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,056 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cilt lekeleri
Konbuyu başlatan Ebruli
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 58sivas

Dilara Atalay

Kayıtlı Üye
rank
Gebelik ve güneş lekelerine kesin çözüm bilen var mı
Aynı sıkıntı bende de var çözüm ise pek bulamadım princ suyu sürdüm patatez suyu sürdüm güneş kremi kullandım fayda etmedi birde her gören leken var dediği zaman sinir oluyorum kör değilim görüyorum zaten neden bu gebeleri uzerler böyle cahil kafalar anlamıyorum yok kilo aldın yok leke çıktı sizene ya işinize bakın diyesim geliyor yüzlerine sabrım kalmadı

58sivas

Kayıtlı Üye
rank
Aynı sıkıntı bende de var çözüm ise pek bulamadım princ suyu sürdüm patatez suyu sürdüm güneş kremi kullandım fayda etmedi birde her gören leken var dediği zaman sinir oluyorum kör değilim görüyorum zaten neden bu gebeleri uzerler böyle cahil kafalar anlamıyorum yok kilo aldın yok leke çıktı sizene ya işinize bakın diyesim geliyor yüzlerine sabrım kalmadı
Eger isterseniz ganoexsel sabunum ar mukemmel leke kalmioyani

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Gebelik ve güneş lekelerine kesin çözüm bilen var mı
Canım Clinique marka arındırıcı tonik kullanıyorum ama düzenli kullanım sart ben üç yıldır kullanıyorum yüzüm çok kötüydü şuan çok iyi olabilicek lekerinde önüne geçiyor biraz tuzlu ama değiyor. Birde güneş kremi yaz kış sürmek gerekiyor.

Tüm sayfalar yüklendi.