Çin takvimi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Benim dünyam tarafından oluşturulan Çin takvimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,889 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çin takvimi
Konbuyu başlatan Benim dünyam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gülüm

Gülüm

Kayıtlı Üye
rank
Ben inanıyorum çin takvimine çünkü iki çocuğumuda ona göre planlayarak yaptık ilki erkek ikincisi kız oldu çok şükür 😊 ama çin takviminin uygulamasından değil takvimine kendim bakarak yaptım. Vede arkadaş çevreme de baktım hepsi doğru çıktı. İnternetteki uygulaması yanlış gösteriyor çünkü.

Akif'in annesi

Kayıtlı Üye
rank
6 haftalık hamileyim. Çin takvimi diye bişey varmış bebek cinsiyeti belirliyormuş. Aranızda uygulayan var mı?
İnanmıyorum fakat iki gebeliliğimde de denedim ilk erkek demişti keza öyle de oldu şimdi ki için kız dedi en başından ve allah nasip ederse 2 aya kadar kızımı kucağıma alacağım. Doğruluk payı yüksek olduğunu düşünüyorum çünkü çevremdekilerede bakarak henüz yanıldığına şahit olmadım.

Benim dünyam

Kayıtlı Üye
rank
Ben inanıyorum çin takvimine çünkü iki çocuğumuda ona göre planlayarak yaptık ilki erkek ikincisi kız oldu çok şükür 😊 ama çin takviminin uygulamasından değil takvimine kendim bakarak yaptım. Vede arkadaş çevreme de baktım hepsi doğru çıktı. İnternetteki uygulaması yanlış gösteriyor çünkü.
Kendi takvimine nasıl bakıyoruz nerden oluyor

Leylakk

Kayıtlı Üye
rank
Be
6 haftalık hamileyim. Çin takvimi diye bişey varmış bebek cinsiyeti belirliyormuş. Aranızda uygulayan var mı?
Bende yaptım kız çıktı kız olacakmış iki oglumdada oğlan çıktı oğlan oldular tabi Allah'tan başka kimse bilemez gerçekten sallıyorlar kimi çıkıyor kimi çıkmıyor 😂😂benim 3 de çıktı 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar