Çin takvimine göre cinsiyet doğru çıkıyor mu yaptınız mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Happyness tarafından oluşturulan Çin takvimine göre cinsiyet doğru çıkıyor mu yaptınız mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,700 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çin takvimine göre cinsiyet doğru çıkıyor mu yaptınız mı
Konbuyu başlatan Happyness
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bebişimin annesiyim

Happyness

Kayıtlı Üye
rank
Çin takvimine göre cinsiyet tahmini doğru çıkıyor mu sizce. Ben 3 aylığım şu an bana senin kızdır ekşi yiyorsun diyorlar.
Aşağıdaki konudan doğrumu bakabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Happyness

Kayıtlı Üye
rank
Peki doğum tarihim 01.11.1990 son adet tarihim de 19.11.2020 ne çıkıyor hesaplayabilir misiniz. bende kız çıktı başka bir arkadaşım hesaplandı erkek çıktı.

Z

Zehra385

Guest
Yok ya çin takvımıne guvenme bende cok arstrdım dogruluk payı yok herkeste farklı cıkmıs:)Bende yaklasık uc aylık hamıleyım salı kontrolum var cınsıyetı erkek mı ıstıyosun kız mı

Happyness

Kayıtlı Üye
rank
Erkek istiyorum çok. Tabiki evvela sağlıklı olması önemli. Bu arada kız olursa da Zehra koyucam nasipse ismini. :) siz ne olsun istiyorsunuz İnşallah sağlıkla gönlümüzdeki gibi olur

Z

Zehra385

Guest
Adaşım olacak kz olursa desene:)Inanın su an oncelıgım saglıgı su an ne ıstedgmu bende blmıyorm daha ılk bebek farketmez dıyorm ama ruyamda hamıle kalmadan erkek bebegm oldgnu gormustum bakalm ne olacak merakla beklıyorm kızım olsa bana bensesın cok ısterım:))
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Salı gunu kontrole gdecem ozele cınsıyet tahmını yaparmı yoksa erkenmı blmıyorm merakla beklıyorm bende:))

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar