ÇİN TAKVIMINE İNANAN VARMI ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Hesaplama Araçları kategorisinde Baklavanın annesi tarafından oluşturulan ÇİN TAKVIMINE İNANAN VARMI ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,918 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Hesaplama Araçları
Konu Başlığı ÇİN TAKVIMINE İNANAN VARMI ?
Konbuyu başlatan Baklavanın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilaraaa'
Kızlar çin takvimi diye birşey varya o gerçekmi hurafelere pek inanmam ama eğer böyle birşey varsa gerçektende heyecan verici değil mi bu konuda doğru çıkan anneler varsa yazabilir mi 😊😁😁
Canim bende kız gösteriyordu oğlum oldu 😆pek inanmıyorum ben

Kızlar çin takvimi diye birşey varya o gerçekmi hurafelere pek inanmam ama eğer böyle birşey varsa gerçektende heyecan verici değil mi bu konuda doğru çıkan anneler varsa yazabilir mi 😊😁😁
Canım doğru cıkma olasılığı %50 50 zaten benim ikisine kız dedi birine erkek 3üde erkek vlla😂

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Ya zatenn %50ihtimal ya kız ya erkek org doğurmuyoruz sonuçta elin çinlisi ne bilsin bizim herifin hangi kromozomu verdiğini 😂😂😂

Plinn

Kayıtlı Üye
rank
Hurafe oyle seyler bndede erkek diyodu kiz oldu baska seylerde erkek belirtisiydi ama kiz saglikli olsunlarda gerisi boş:)

Tüm sayfalar yüklendi.