Cinsiyet Değişimi Yaşayanlar Varmıı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Güll1907 tarafından oluşturulan Cinsiyet Değişimi Yaşayanlar Varmıı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,896 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet Değişimi Yaşayanlar Varmıı
Konbuyu başlatan Güll1907
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nisa16

Meka

Kayıtlı Üye
rank
Doktor Kız diyor kontrole doçente gittim bence erkek diyor bu durumu yaşayan varmı 20 haftalık olduk bi kız bi erkek deniyor 🙂
Ben 38 haftaligim ve bana hala kesin bir şey söylemediler bi kız bı erkek dediler durdular artık doğumda öğreneceğim renkli ultrasiyinda da kız demişti ama sonra erkek kız devam etti artık Allah'tan sağlıklı eli ayağı düz olsunda cinsiyeti sürpriz olsun dedik

Mehri

Kayıtlı Üye
rank
Ben devlet Hastanesi'ne gidiyorum orda doktora sordum neden söylemiyorsunuz felan diye cinsiyet yüzünden gebeliği sonlandırmak isteyen aileler var kesin birşey demek istemiyoruz o yüzden dedi ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemem ama
Canim devlet hastanesinde demiyorlar bende ozele gitdin 27 haftada oyrendim oglum olucaaqmis devletde hep diyordular hala erken cocuk gostermiyorr sonradan dediler biz demiyoruz🤦🏻‍♀️ hepsinin gozunu para hirsi burumus parasini verince şakır şakır soyluyorlar😒

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Doktor Kız diyor kontrole doçente gittim bence erkek diyor bu durumu yaşayan varmı 20 haftalık olduk bi kız bi erkek deniyor 🙂
18 haftalikken erkek dediler 22 haftada da yüzde bir milyon erkek dedi doktorum dün gittim doktora erkeğe benzetemedim bacak arası kapalı dedi bugün 36 haftalık olduk 3 doktor gezdim cinsiyet için ucude erkek dedi benim kendi doktorum da yüzde birmilyon erkek degismeecek dedi ama dün başka doktora gittim benim doktorum ozel e geçti durum olmadığı için doktor değiştirmek zorunda kaldım oda öyle dedi bilmiyorum amannn sağlıklı olsunlar da cinsiyet önemli değil benim için kizim da oglumda var şükür RABBIM yokluklarini göstermesin

Kübratkbs

Kayıtlı Üye
rank
Oyle ama canım ne bileyim işte sorduğumda öyle dedi bak ben sivasliyim eşim kahramanmarasli iki kızım var binada ilk erkek demişlerdi sonra kıza benziyor felan dediler şimdi ailesi felan diyor ki memet erkek çocuk isterdi kız olduğunu duyunca birşey dedi mi hani bu insanların gevşek agizliligi varya işte insana herşey yaptırıyor resmen eşini doldurur gibi hareket ediyorlar laf söylüyorlar eşimde dayanamadı artik yoooo eşimin üçüncü sezaryani olacak kız mı erkek mi diye düşünmekten önce eşimin ve çocuğun sağlığını düşünüyorum felan diye susturdu insanları yani anlatmak istediğim insanlar böyle böyle konuştukça insanin ister istemez aklı bir bulaniyor ne bileyim demek ki bu durumu yaşayan insanlar var ki böyle davranıyor doktorlarda
Önce sağlıklı olsun da gerisi cinsiyet ne olursa olsun. Erkek te erkek diyenlere sinir oluyorum ne fark eder erkek olunca kişinin evladı oluyor da kız olmuyor mu sanki. Hala bu şekilde düşünenler kalmış demek. Arayıp da bulamayanlar var ben 5 sene bekledim tüp bebek tedavisinden sonra hamile kaldım çok şükür Allaha. Üstelik bide eşimde bende ikimizde kız dan yanaydı gönlümüz ama yine de ikisi de bizim önce hayırlısı olsun sagliklisi dedik. Allah isteyen herkese nasip etsin ısallah sağlıklı hayırlı Bi evlat
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oyle ama canım ne bileyim işte sorduğumda öyle dedi bak ben sivasliyim eşim kahramanmarasli iki kızım var binada ilk erkek demişlerdi sonra kıza benziyor felan dediler şimdi ailesi felan diyor ki memet erkek çocuk isterdi kız olduğunu duyunca birşey dedi mi hani bu insanların gevşek agizliligi varya işte insana herşey yaptırıyor resmen eşini doldurur gibi hareket ediyorlar laf söylüyorlar eşimde dayanamadı artik yoooo eşimin üçüncü sezaryani olacak kız mı erkek mi diye düşünmekten önce eşimin ve çocuğun sağlığını düşünüyorum felan diye susturdu insanları yani anlatmak istediğim insanlar böyle böyle konuştukça insanin ister istemez aklı bir bulaniyor ne bileyim demek ki bu durumu yaşayan insanlar var ki böyle davranıyor doktorlarda
Bu arada bende sivasliyim canım.

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank

Dün daha ben yaşadım 13 haftadan beri erkek deniliyor kendi doktorum yııllık izinli diye başka doktor gittim aa ben kıza benzettim diyor 23 haftalık olduk

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Önce sağlıklı olsun da gerisi cinsiyet ne olursa olsun. Erkek te erkek diyenlere sinir oluyorum ne fark eder erkek olunca kişinin evladı oluyor da kız olmuyor mu sanki. Hala bu şekilde düşünenler kalmış demek. Arayıp da bulamayanlar var ben 5 sene bekledim tüp bebek tedavisinden sonra hamile kaldım çok şükür Allaha. Üstelik bide eşimde bende ikimizde kız dan yanaydı gönlümüz ama yine de ikisi de bizim önce hayırlısı olsun sagliklisi dedik. Allah isteyen herkese nasip etsin ısallah sağlıklı hayırlı Bi evlat
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu arada bende sivasliyim canım.
Neresinden

seçilll

Kayıtlı Üye
rank
Ben devlet Hastanesi'ne gidiyorum orda doktora sordum neden söylemiyorsunuz felan diye cinsiyet yüzünden gebeliği sonlandırmak isteyen aileler var kesin birşey demek istemiyoruz o yüzden dedi ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemem ama
Onu bende duymustum canm. Cinsiyeti begenmeyip aldırmak isteyenler oluyormus. Ben özele gidiyorum bebeğimin sırtı dönük oldugu icin cinsiyetini bir türlü görememısti doktor. Bide devlete gidelm belki orda gösterir dedydk orda ki doktor bayan olmasına rağmen hem kaba davranmıstı hem de ultrason resmini bile vermemişti bebeğimin. Sırtı dönük göstermıyo hem biz bu haftalar da görsek bile söylemiyorz falan demıstı. Gittigime gidecegime pişman oldum

Tüm sayfalar yüklendi.