Cinsiyet Değişimi Yaşayanlar Varmıı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Güll1907 tarafından oluşturulan Cinsiyet Değişimi Yaşayanlar Varmıı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,897 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet Değişimi Yaşayanlar Varmıı
Konbuyu başlatan Güll1907
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nisa16

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Dün daha ben yaşadım 13 haftadan beri erkek deniliyor kendi doktorum yııllık izinli diye başka doktor gittim aa ben kıza benzettim diyor 23 haftalık olduk
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dün daha ben yaşadım 13 haftadan beri erkek deniliyor kendi doktorum yııllık izinli diye başka doktor gittim aa ben kıza benzettim diyor 23 haftalık olduk
Cnm bu arada sen sadece 13 haftalıkken mi öğrendin erkek denildi bir daha gitmedin mi mesela 17 de falan gittin mi o zamanda denildi mi bu son bakan doktor asistansa falan takilma bilmiyor

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank

Cnm bu arada sen sadece 13 haftalıkken mi öğrendin erkek denildi bir daha gitmedin mi mesela 17 de falan gittin mi o zamanda denildi mi bu son bakan doktor asistansa falan takilma bilmiyor
Her gittigimde sordum 22 haftaya kadar erkek deniliyordu dünkü doktor benim doktorum degildi baktı sanki kıza benzettim dedi emin misiniz doktor hanım dedim yok emin degilim dedi kız olabilir sadece ddi doktorum gelirse hemen gidecem🙄🙄🙄

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Önce sağlıklı olsun da gerisi cinsiyet ne olursa olsun. Erkek te erkek diyenlere sinir oluyorum ne fark eder erkek olunca kişinin evladı oluyor da kız olmuyor mu sanki. Hala bu şekilde düşünenler kalmış demek. Arayıp da bulamayanlar var ben 5 sene bekledim tüp bebek tedavisinden sonra hamile kaldım çok şükür Allaha. Üstelik bide eşimde bende ikimizde kız dan yanaydı gönlümüz ama yine de ikisi de bizim önce hayırlısı olsun sagliklisi dedik. Allah isteyen herkese nasip etsin ısallah sağlıklı hayırlı Bi evlat

Bu arada bende sivasliyim canım.
Sivas n neresinden canım

Yanlış oldu omesaj atan ben degilim 🌹🌹🌹 ben degilim bacım ben urfalıyım
Hatlar karışmış canım kusura bakma 😂😂

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Canim bende devlette utrosyonda kız dediler ve kızım oldu bilsem ki bidaha kızim olacağını bidaha do gururum kizim olsun diye kızlar pek tatlı oluyor he bu arada bende duydum doktorlar bilerek bebeğin cinsiyetini söylemiyorlar mis cun Ku kızı olan aile bebeği aldırmak istediği için soylemiyorlarmis

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Canim bende devlette utrosyonda kız dediler ve kızım oldu bilsem ki bidaha kızim olacağını bidaha do gururum kizim olsun diye kızlar pek tatlı oluyor he bu arada bende duydum doktorlar bilerek bebeğin cinsiyetini söylemiyorlar mis cun Ku kızı olan aile bebeği aldırmak istediği için soylemiyorlarmis
Saçmalık i kız çocugun çok güzel hiç ona kıyılırmı

Tüm sayfalar yüklendi.