Cinsiyet erkek dedi kıza döndü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Berfin çağrıtekin tarafından oluşturulan Cinsiyet erkek dedi kıza döndü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,302 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet erkek dedi kıza döndü
Konbuyu başlatan Berfin çağrıtekin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Helin in annesi

Sevgi♥️ ali

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 13 haftalık hamileyken doktora gitim erkeğe benziyor dedi sonra 17 haftalikta gittim %100 kıza benziyor dedi ama benim içime erkek doğuyor öyle hisediyorum sizce ne olur?
Ben 4 açıkta gittim doktora birinci oğlumda başda kız dedi eşim inanmadı tatlı çok yiyordum 5 buçuk aylıkken gittim doktara oğlan dedi başka doktora gittim.ama en sondada oğlan çıktı zati🤣

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
13. Haftada çok erken yanılma ihtimali yüksek. Kız bebekler yanıltıyor kordonunu pipisi sanıyorlar yanılma olabiliyor o yüzden olmuştur canım hayırlısı olsun sağlıkla gelsin inşallah kız erkek fark etmez kuzum 👍🥰

Kızlar ben 13 haftalık hamileyken doktora gitim erkeğe benziyor dedi sonra 17 haftalikta gittim %100 kıza benziyor dedi ama benim içime erkek doğuyor öyle hisediyorum sizce ne olur?
En sağlamı detaylı ultrason aslında ama heyecandan bekleyemiyoruz. Bebiş kıyafetleri çok cezbedici olduğu için insan hemen almak istiyorum 💕

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar