Cinsiyet Göbekle Alakalı Mıdır Sizce?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Cinsiyet Göbekle Alakalı Mıdır Sizce? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,564 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Cinsiyet Göbekle Alakalı Mıdır Sizce?
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sıbelmamı

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ya bişey sorucam hem sohbet muhabbet olur böyle bişey görüyorum hep şimdi ben 25 haftalık hamileyim ve karnım resimdeki erkek karnı giib ama benim kızım olacak 🤣 yani doktorlar öyle dedi biraz tereddüt ediyorum bu aralar çünkü önüme hep cinsiyeti son haftalarda değişen bebeklerin annelerini görüyorum ben hep pembe pembe aldım ya napaym şimdi 🤣🤣🤣 karnına göre yorum yapan olur mu ki😀😊
IMG_20211015_234320_188.jpg

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ya bişey sorucam hem sohbet muhabbet olur böyle bişey görüyorum hep şimdi ben 25 haftalık hamileyim ve karnım resimdeki erkek karnı giib ama benim kızım olacak 🤣 yani doktorlar öyle dedi biraz tereddüt ediyorum bu aralar çünkü önüme hep cinsiyeti son haftalarda değişen bebeklerin annelerini görüyorum ben hep pembe pembe aldım ya napaym şimdi 🤣🤣🤣 karnına göre yorum yapan olur mu ki😀😊Ekli dosyayı görüntüle 1136ucam
Yok be canım erkek bebeğe hamileydim hiç öyle değildi karnım bebeğin duruşuna göre değişiyordu bi bakıyosun aşağı inmiş bi bakıyosun taa kaburganın altından başlıyor yarım dünyasın bi bakıyosun toplanıyor bazen yayılıyor zaten. Sağlıkla kucağına al inşallah 🥰

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Yok be canım erkek bebeğe hamileydim hiç öyle değildi karnım bebeğin duruşuna göre değişiyordu bi bakıyosun aşağı inmiş bi bakıyosun taa kaburganın altından başlıyor yarım dünyasın bi bakıyosun toplanıyor bazen yayılıyor zaten. Sağlıkla kucağına al inşallah 🥰
Sağol canım benim valla bilemiyorum artık oğlum olursa da yapacak bişey yok pembe pembe giyecek ilk 3 ay 😀😀🤣

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bendeöyle duydum ama bünye ile alakalı canım kız çocuğunda çok kilo alırsın göbeğin çok çıkar yayılır göbek faln derlerdi erkekte ufak ve toplu olurderlerdi teyzemin iki gelini aynı anda hamile kaldı erkek doğuran çok kilo aldı kız doğuran minicik bir göbeği vardı benimde kız ufak ufak belli ediyor artık kendini korktuğum gibi değilmiş 😅😅😅😅🤣

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ya bişey sorucam hem sohbet muhabbet olur böyle bişey görüyorum hep şimdi ben 25 haftalık hamileyim ve karnım resimdeki erkek karnı giib ama benim kızım olacak 🤣 yani doktorlar öyle dedi biraz tereddüt ediyorum bu aralar çünkü önüme hep cinsiyeti son haftalarda değişen bebeklerin annelerini görüyorum ben hep pembe pembe aldım ya napaym şimdi 🤣🤣🤣 karnına göre yorum yapan olur mu ki😀😊Ekli dosyayı görüntüle 1136
Ben 32 haftalık hamileyim cnm erkek karnı gibi benimde ama benim kızım olucak bence herkesin vücud yapısına bağlı

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ya bişey sorucam hem sohbet muhabbet olur böyle bişey görüyorum hep şimdi ben 25 haftalık hamileyim ve karnım resimdeki erkek karnı giib ama benim kızım olacak 🤣 yani doktorlar öyle dedi biraz tereddüt ediyorum bu aralar çünkü önüme hep cinsiyeti son haftalarda değişen bebeklerin annelerini görüyorum ben hep pembe pembe aldım ya napaym şimdi 🤣🤣🤣 karnına göre yorum yapan olur mu ki😀😊Ekli dosyayı görüntüle 1136
Bence alakası yok ben 36 haftalık olana kadar erkek dendi sonra erkeğe benzemiyo dediler doğumda süpriz olur dediler 40 haftalikken doğum a gittim karnım kiz görünümünde olan idi oğlum oldu

Arzukzl97

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hyr yaln bu inanma ilk hamileliqm karnim yayildi 2. Hamileliqm asaqida siwri qtti hep erkk dediler ama kzim oldu sükrler olsn ki

Ozlem kzlrmk.

Kayıtlı Üye
rank
Sen erkek olmasini benimsedin galiba cnm kiz olmasina alisamadin daha😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar