Cinsiyet kaçıncı haftalarda öğreniliyor

• Konbuyu başlatan Akif'in annesi
  • Toplam 8 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Akif'in annesi tarafından oluşturulan Cinsiyet kaçıncı haftalarda öğreniliyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 919 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet kaçıncı haftalarda öğreniliyor
Konbuyu başlatan Akif'in annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kendimce
A

Akif'in annesi

Guest
Sevgili anneler cinsiyeti kaçıncı haftalarda öğrendiniz bebeklerin cinsiyeti ile beraber söyler misiniz? İkinci gebeliğim ilk gebeliğimi 14.haftada erkek olarak öğrendim. Şuan 11+4 günlük.

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
12-13 haftalarda doktorun kullandığı cihaz iyiyse bebekte gösterirse öğrenirsin canım ama ben birini 8.ayda birini de doğumda öğrendim

H

Hilalhatice

Guest
Sevgili anneler cinsiyeti kaçıncı haftalarda öğrendiniz bebeklerin cinsiyeti ile beraber söyler misiniz? İkinci gebeliğim ilk gebeliğimi 14.haftada erkek olarak öğrendim. Şuan 11+4 günlük.
10 yaşında kızım var altı aylık olana dek ogrenememistik ☺️ şimdi 17 haftalık hamileyim 12+1 de öğrendik oğlum olacak inşaallah. Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

Kendimce

Kayıtlı Üye
rank
14+5 haftaligim bebegim bacaklarini kapatmis cinsiyetini goremedi doktor acik olsa gorurduk dedi.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar