Cinsiyet tahmini çin takvimi doğrumu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Hesaplama Araçları kategorisinde Elfzynpgkhn tarafından oluşturulan Cinsiyet tahmini çin takvimi doğrumu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 62,346 kez görüntülenmiş, 254 yorum ve 20 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Hesaplama Araçları
Konu Başlığı Cinsiyet tahmini çin takvimi doğrumu
Konbuyu başlatan Elfzynpgkhn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bahar❤️elizan
M

Maria

Guest
meraba 👋🏻 lahana tesyi nasıl oluyor 🤔
Karalahanayı kaynatıp bir bardak suyunu alıp soğutuyorsun. İdrarla aynı miktarda olacak şekilde ikisini aynı anda bir bardağa yada bir kaba boşaltıyorsun. Eğer rengi hâlâ koyu mor ve mavimsi bir renk ise kız bebek eğer rengi açılıp pembeye yakın bir renk alırsa erkek oluyormuş ben öyle duymuştum

DuyguHiraa

Kayıtlı Üye
rank
Slm canım bende tuttu ılk kız cıktı dunya tatlısı kızım oldu simdide erkek cıktı ve bebegım erkek yanı bende tuttu, bıde kırmızı lahana testı var onu dene istersen bende tutmustu 💓🤰💕
meraba 👋🏻 lahana tesyi nasıl oluyor
Karalahanayı kaynatıp bir bardak suyunu alıp soğutuyorsun. İdrarla aynı miktarda olacak şekilde ikisini aynı anda bir bardağa yada bir kaba boşaltıyorsun. Eğer rengi hâlâ koyu mor ve mavimsi bir renk ise kız bebek eğer rengi açılıp pembeye yakın bir renk alırsa erkek oluyormuş ben öyle duymuştum
siz yaptınız mı ne çıktı

Ezgielvin

Moderator
Mod
rank
Kızlar merhabar bugün bir site buldum linkini atacam asagiya çin takvimi o linke girip suan gebe olup ve bebegin cinsiyetini bilenler yapabilir mi tutuyormu gercekten merak ettim deneyen olursa yazabilirmi
Bende yapmstm sanrm ama hatrlamiom bile ne cikmisti😂

Moderatör tarafında düzenlendi:

Elfzynpgkhn

Kayıtlı Üye
rank
Allah aşkına çamaşır suyunda ne renk çıkıyor ki cinsiyet belli ediyor nolur de 😅😅
Bunu bnde diymustm ama biraz
Bunar tam doğruyu söylemez doktor
Bunar tam doğruyu söylemez doktor tam söyler

Bunar tam doğruyu söylemez doktor tam söyler
Tabikide bunu hepimiz biliyoruz kimse kalkipta buna inanip cocuk yapmaz heralde rabianur arkadasim 🤔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar