Cinsiyet tahmini çin takvimi doğrumu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Hesaplama Araçları kategorisinde Elfzynpgkhn tarafından oluşturulan Cinsiyet tahmini çin takvimi doğrumu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 62,765 kez görüntülenmiş, 254 yorum ve 20 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Hesaplama Araçları
Konu Başlığı Cinsiyet tahmini çin takvimi doğrumu
Konbuyu başlatan Elfzynpgkhn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bahar❤️elizan

Canım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhabar bugün bir site buldum linkini atacam asagiya çin takvimi o linke girip suan gebe olup ve bebegin cinsiyetini bilenler yapabilir mi tutuyormu gercekten merak ettim deneyen olursa yazabilirmi https://cintakvimi.net/cin-takvimi-hesaplama/
Slm canım bende tuttu ılk kız cıktı dunya tatlısı kızım oldu simdide erkek cıktı ve bebegım erkek yanı bende tuttu, bıde kırmızı lahana testı var onu dene istersen bende tutmustu 💓🤰💕

M

Maria

Guest
benim ikinci ☺️ inşallah gösterir tatlı ye
Gerçekten mi Hayırlı olsun inşallah rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin .
Tatlı denemedim hiç eskiden çok yiyordum gebelikte midemi çok bulandırıyor yemeyi geçtim görmek istemiyorum. Ama bu sefer gittiğimde mutlaka denicem bu seferde göstermese kendini öğrenmeye çalışmicam doğduğunda ne olduğunu görürüm sürpriz olsun bana 😁

DuyguHiraa

Kayıtlı Üye
rank
Gerçekten mi Hayırlı olsun inşallah rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin .
Tatlı denemedim hiç eskiden çok yiyordum gebelikte midemi çok bulandırıyor yemeyi geçtim görmek istemiyorum. Ama bu sefer gittiğimde mutlaka denicem bu seferde göstermese kendini öğrenmeye çalışmicam doğduğunda ne olduğunu görürüm sürpriz olsun bana 😁
hareket ediyor mu

Tüm sayfalar yüklendi.