Cinsiyet tahmini çin takvimi doğrumu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Hesaplama Araçları kategorisinde Elfzynpgkhn tarafından oluşturulan Cinsiyet tahmini çin takvimi doğrumu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 63,236 kez görüntülenmiş, 254 yorum ve 20 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Hesaplama Araçları
Konu Başlığı Cinsiyet tahmini çin takvimi doğrumu
Konbuyu başlatan Elfzynpgkhn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bahar❤️elizan

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Gerçekten mi☺️. Bende cinsiyet göstermeyen bebekler için kızdır diye duymuştum ama hayırlısı olsun inşallah🤗 zaten bütün bunlar sadece bir tahmin. Ama insan yinede merak ediyor gerçekten hele birde ilkse. Eşimde hamile olduğumu öğrendiğimiz den beri sanki erkek olacak diye hissediyorum diyip duruyor ama hayırlısı inşallah. Rabbim bebek bekleyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah. Olmayana versin olanında hayırlısı ve sağlıklı kılsın inşallah..🙏🙏
Benim kızım 9 haftalık belli oldu oğlum doğuma 1 hafta kaldı öğrendim hatta doktorum namuslu diyordu sırtındaki kemikten erkek dediler bana

M

Maria

Guest
Benim kızım 9 haftalık belli oldu oğlum doğuma 1 hafta kaldı öğrendim hatta doktorum namuslu diyordu sırtındaki kemikten erkek dediler bana
Hayırlısı olsun inşallah abla . Kız yada erkek hiç farketmez sağlıklı olsun da ☺️ valla abla buda ilkinde göstermedi hastaneye gittiğimde aç karınla gitmiştim ama bir bardak meyve suyu içip öyle çıkmıştım. Bebiş göstermedi kendini . Bakalım bir dahakine belli olur inşallah 😍

Tüm sayfalar yüklendi.