Cinsiyet tahmini çin takvimi doğrumu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Hesaplama Araçları kategorisinde Elfzynpgkhn tarafından oluşturulan Cinsiyet tahmini çin takvimi doğrumu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 63,106 kez görüntülenmiş, 254 yorum ve 20 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Hesaplama Araçları
Konu Başlığı Cinsiyet tahmini çin takvimi doğrumu
Konbuyu başlatan Elfzynpgkhn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bahar❤️elizan
M

Maria

Guest
Benimkiler şimdi büyük ya hangisiydi hatırlamıyorum ama cin takvimi yaptım ben genelde çamaşır suyu ile cindiyetbogrendim oğlum.belli etmiyordu çünkü cinsiyeti

Merhaba abla ya şu çamaşır suyu olayı benim dikkatimi çekti acaba nasıl yaptığınızı söylermisiniz
Merhaba abla çamaşır suyuyla öğrendim demişsiniz merak ettim doğruda çıkmış. Benim ilk gebeliğim cinsiyetini çok merak ediyorum 17+2 haftalık gebeyim ama cinsiyetini daha öğrenemedim doktor cinsiyetini bebeğin duruşundan dolayı görememişti bir dahaki kontrole de daha var. Çamaşır suyuyla öğrenmem mümkünmü gerçekten.

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba abla çamaşır suyuyla öğrendim demişsiniz merak ettim doğruda çıkmış. Benim ilk gebeliğim cinsiyetini çok merak ediyorum 17+2 haftalık gebeyim ama cinsiyetini daha öğrenemedim doktor cinsiyetini bebeğin duruşundan dolayı görememişti bir dahaki kontrole de daha var. Çamaşır suyuyla öğrenmem mümkünmü gerçekten.
4 aylık olsa yapılıyor cnn en erken sıvı su gibi olan çamaşır suyu varya onu yarim çay bardağına bırakın üstüne idrarı yaptığınızı üstüne dokun eğer içinde küçük baloncuklar çıksa yukarıya doğru gelse erkek balkonun vs birşey çıkmasa kız benle aynı anda 3 kişi yaptım 3umuzunde erkek çıktı doğru çıktı 3 umudunda oğlu var

DuyguHiraa

Kayıtlı Üye
rank
17+2 haftalık gebeyim 16+1 doktora gittim bebişim yan durduğu için cinsiyetini öğrenmemiştim ve çokta merak ediyorum bu ilk gebeliğim.Az önce Çin takvimine bende baktım daha önce inanmıyordum ama bu soruya verilen cevaplar dan sonra bende bakmaya karar verdim cinsiyeti erkek çıktı. Tabi bu tahmin ne kadar doğru yada ne kadar yanlış bilemiyorum . Hayırlısı olsun inşallah
zaten erkek utangaç oluyor cinsiyet göstermiyormuş diye duymuştum 🙈☺️

DuyguHiraa

Kayıtlı Üye
rank
4 aylık olsa yapılıyor cnn en erken sıvı su gibi olan çamaşır suyu varya onu yarim çay bardağına bırakın üstüne idrarı yaptığınızı üstüne dokun eğer içinde küçük baloncuklar çıksa yukarıya doğru gelse erkek balkonun vs birşey çıkmasa kız benle aynı anda 3 kişi yaptım 3umuzunde erkek çıktı doğru çıktı 3 umudunda oğlu var
kaç aylık yapmıştınız

Tüm sayfalar yüklendi.