Cinsiyet tahmini çin takvimi doğrumu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Hesaplama Araçları kategorisinde Elfzynpgkhn tarafından oluşturulan Cinsiyet tahmini çin takvimi doğrumu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 61,865 kez görüntülenmiş, 254 yorum ve 20 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Hesaplama Araçları
Konu Başlığı Cinsiyet tahmini çin takvimi doğrumu
Konbuyu başlatan Elfzynpgkhn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bahar❤️elizan

Bircan

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhabar bugün bir site buldum linkini atacam asagiya çin takvimi o linke girip suan gebe olup ve bebegin cinsiyetini bilenler yapabilir mi tutuyormu gercekten merak ettim deneyen olursa yazabilirmi
Bnde yptm kız cıktı çin vu rus takvimi 13 haftaligim cinsiyeti ogrenemedm bakalim dgru cikcakmi cin de rus takvimindeyse ikisnde kız cıktı tabi en iyisini rabbim bilir orandılar yüzde 50 dgru cikiyo

K

Kader

Guest
Canım ben şuan 30 haftalık gebeyim özel hastaneye gittim doktor net erkek dedi attığın linke göre kız çıktı bence doğru değil inanma

Kader

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhabar bugün bir site buldum linkini atacam asagiya çin takvimi o linke girip suan gebe olup ve bebegin cinsiyetini bilenler yapabilir mi tutuyormu gercekten merak ettim deneyen olursa yazabilirmi
Merhaba canım ben 30 haftalık gebeyim özel hastaneye gittim net erkek dedi doktor bu linke göre kız çıktı bence doğru değil inanma

R

Rabia_194

Guest
Benimde aralik son adet tarihim kiz cikiyor ama dr aralikda degil ocakda olustugunu soyledi ocak yazincada erkek cikti iki erkkek annesiyim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar