Cinsiyet tahmini çin takvimi doğrumu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Hesaplama Araçları kategorisinde Elfzynpgkhn tarafından oluşturulan Cinsiyet tahmini çin takvimi doğrumu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 19,117 kez görüntülenmiş, 170 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Hesaplama Araçları
Konu Başlığı Cinsiyet tahmini çin takvimi doğrumu
Konbuyu başlatan Elfzynpgkhn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Celest

Hüda

Kayıtlı Üye
rank
Suan bende yaptım kız dedı bana dogru cıktı ama benım ıkız oldugu ıcın dıgrı sımdı bellı degıl🙂

Merve_berkk

Moderator
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar merhabar bugün bir site buldum linkini atacam asagiya çin takvimi o linke girip suan gebe olup ve bebegin cinsiyetini bilenler yapabilir mi tutuyormu gercekten merak ettim deneyen olursa yazabilirmi
Denedim doğru çıktı canım oğlum olacak sen öğrendin mi bebişin cinsiyetini

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhabar bugün bir site buldum linkini atacam asagiya çin takvimi o linke girip suan gebe olup ve bebegin cinsiyetini bilenler yapabilir mi tutuyormu gercekten merak ettim deneyen olursa yazabilirmi
Merhabalar, bende sizin attığınızdan yaptım kız çıktı, sonra başka sitelerden yaptım onlarda da erkek çıktı 🙄 yine net bı tahmin yok ya 😬 pazartesi doktora gidicem cinsiyet öğrenmeye o kadar heyecanlıyız ki zaman gecmiyor ya ❤️❤️❤️

Sertaç CAN

Kayıtlı Üye
rank
Bende oğluma hamile kaldığında yapmıştım. Doğru çıktı. Şimdi 2.ciye hamileyim kız cinsiyet doğru çıktı.

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
O tamamen eğlence amacli doğruluk payi yok ama benim şuanki tutuyor😃😃😃

Tüm sayfalar yüklendi.