Cinsiyet tahmini çin takvimi doğrumu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Hesaplama Araçları kategorisinde Elfzynpgkhn tarafından oluşturulan Cinsiyet tahmini çin takvimi doğrumu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 62,330 kez görüntülenmiş, 254 yorum ve 20 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Hesaplama Araçları
Konu Başlığı Cinsiyet tahmini çin takvimi doğrumu
Konbuyu başlatan Elfzynpgkhn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bahar❤️elizan
K

Kubraemir

Guest
Kızlar merhabar bugün bir site buldum linkini atacam asagiya çin takvimi o linke girip suan gebe olup ve bebegin cinsiyetini bilenler yapabilir mi tutuyormu gercekten merak ettim deneyen olursa yazabilirmi
Canim bunda doğru mu çıkıyormuş acaba ya bunlara inanmak da pek istemiyorum hersey rabbimden de diğer Çin takviminde erkek çıktı bunda kiz çıktı Rabbım tüm hamilelere hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah 🥰

Bnde doktoruma gittiğimde kesin değil ama kız gibi duruyor dedi çin takvimini denedim şimdi kız çıktı hayırlısı bakalım bir kızım var oğlum olmasını istemiştim ama önce sağlık
Benimde Çin takviminde erkek çıkıyordu doktorda doğana kadar söylemedi ama çok şükür bi kızım daha oldu

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank
Benimde Çin takviminde erkek çıkıyordu doktorda doğana kadar söylemedi ama çok şükür bi kızım daha oldu
Doğuma kadar cinsiyetini gostermedimi kiziniz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Peki bişey daha sorabilirmiyim ikinci gebeliginiz farklimiydi ilkinden bn ilk gebeligimde hamileyim dememistim ama bunda yasamadigim şey kalmadi

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Peki bişey daha sorabilirmiyim ikinci gebeliginiz farklimiydi ilkinden bn ilk gebeligimde hamileyim dememistim ama bunda yasamadigim şey kalmadi
Yok canım doğunca kızım olduğunu öğrendim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar