Cinsiyet tahmini

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler kategorisinde Merveakpinar tarafından oluşturulan Cinsiyet tahmini başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,578 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler
Konu Başlığı Cinsiyet tahmini
Konbuyu başlatan Merveakpinar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merveakpinar

Merveakpinar

Kayıtlı Üye
rank
12+5haftalik gebeyim cinsiyet tahmininde bulunurmusunuz banada :)
20210227_005205.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Erkek gibi cnm

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Eğer hem karnın hemde kalçan buyuyorsa kız bide ekşi şeyler istiyorsa canın eğer karnın buyuyorsa ve canın daha çok tatlı şeyler istiyorsa erkek
Bence öyle birşey yok canım😍♥️ tatlı ekşi kız yada erkek olucak değil. Ona bakılırsa bende şuan hamileyim başından beri aşırı ekşi tüketiyorum ve canım inanılmaz ekşi tuzlu şeyler çekiyor hiç tatlı yiyemiyorum. Bebeğimin cinsiyeti de erkek millet söylüyor ekşi yiyorsan kız tatlı yiyorsan erkek bence alakasız bişey o kişiye ve hamileliğine bağlı canın ne çekerse onu yersin yani bazen hem tatlı hem de ekşi şeyleri birden canı çekende oluyor

Merveakpinar

Kayıtlı Üye
rank
Bende inanmiyorum bunlara çünkü ogluma hamileyken asiri eksi seyler tuketiyodum :)
Bence öyle birşey yok canım😍♥️ tatlı ekşi kız yada erkek olucak değil. Ona bakılırsa bende şuan hamileyim başından beri aşırı ekşi tüketiyorum ve canım inanılmaz ekşi tuzlu şeyler çekiyor hiç tatlı yiyemiyorum. Bebeğimin cinsiyeti de erkek millet söylüyor ekşi yiyorsan kız tatlı yiyorsan erkek bence alakasız bişey o kişiye ve hamileliğine bağlı canın ne çekerse onu yersin yani bazen hem tatlı hem de ekşi şeyleri birden canı çekende oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.