Cinsiyet tahminii

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde asli385 tarafından oluşturulan Cinsiyet tahminii başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 820 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Cinsiyet tahminii
Konbuyu başlatan asli385
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
kizlar Merhaba forumda yeniyim 11 haftalik hamileym bebegimin cinsiyetini cok merak ediyorum anlayan bakablirmi lutfen
3,5 4 aylıkken genelde cinsiyet öğreniliyor ama erkekse erken gösteriyor kendini benim kız 22 haftalıkken gösterdi kendini ozamana kadar hep sakladı kızlar geç gösteriyormus bakalım muhtemelen sende bir dahaki kontrolünde öğrenirsin hayırlı sağlıklı olsunda rabbim en güzelini versin kalbine göre

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Tmm cnm mutlaka genelde erkege benzetildi burdakiler kiz dedi bakalm:))
Canım ben 15. haftama yeni girdiğimde doktora sordum ben erkeğe benzettim dedi kesin bişey demedi kesin cinsiyetini detaylı ultrason da öğrendim 23. Haftada erkek die sende de benzetecektir ama kesin konuşmuyor doktorlar bu haftalarda Allah gönlüne göre versin Canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
3,5 4 aylıkken genelde cinsiyet öğreniliyor ama erkekse erken gösteriyor kendini benim kız 22 haftalıkken gösterdi kendini ozamana kadar hep sakladı kızlar geç gösteriyormus bakalım muhtemelen sende bir dahaki kontrolünde öğrenirsin hayırlı sağlıklı olsunda rabbim en güzelini versin kalbine göre
Senin ki yine iyi benim kız 27 de gösterdi sonra 33 de erkek dendi 35 de tekrar kız dendi ayy doğumda doktor soruyor her şeh olabilir hocam dedim 😂😂

asli385

Kayıtlı Üye
rank
Cnm doktor aslnda gordu cinsiyeti tahminini solicekti malesef kizkardesm engel oldu cinsiyet partisi yapacaz diye:)))
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Erkeğe benzettim canım sağlıcakla kucağına al
Amin saol cnm

Tüm sayfalar yüklendi.