Cinsiyet tahmininde buluna bilirmisiniz .

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Meryem Arslan tarafından oluşturulan Cinsiyet tahmininde buluna bilirmisiniz . başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 298 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Cinsiyet tahmininde buluna bilirmisiniz .
Konbuyu başlatan Meryem Arslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Meryem Arslan

Kayıtlı Üye
rank
Sağlıkla kucağına al canm ben anlamıyorum ama içimden erkek geçti bazen hislerim kuvvetlidir sağlıkla doğsun inşallah
Amin bı kızım var bı tanede oğlum olsun istiyorum hayırlısı sağlikli olsunda eşim erkek hissediyor kizimdada kız demişti doğru hissetti bundada erkek hissediyorum diyor bakalım.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dr söylemedim cnm sanki kıza benziyo ama
Hayır söylemedi tahmini vardı ama net olmadan söylemek istemedi

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Amin bı kızım var bı tanede oğlum olsun istiyorum hayırlısı sağlikli olsunda eşim erkek hissediyor kizimdada kız demişti doğru hissetti bundada erkek hissediyorum diyor bakalım.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayır söylemedi tahmini vardı ama net olmadan söylemek istemedi
Hakkında hayırlısı olsun inşallah 2 gebeliģimde bende hep ne hissettiysem o çıktı ama 3. De olmadı tahminler tutmadı 😊

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Daha erken cnm 18 19 20.hagtalarda net öğrenebilirsin
Amin benimde içimden kız geçiyor hayırlısı eşimde erkek hissediyor bugün gittim ama bişey demedi tahmininde söylemedi net emin olmak istedi .
..

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar