Cinsiyet yanılması hakkında bilgi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ceren tarafından oluşturulan Cinsiyet yanılması hakkında bilgi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,608 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet yanılması hakkında bilgi
Konbuyu başlatan Ceren
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

İnci GÖKTUĞ

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar herkese merhaba ben 10+4 haftalık hamileyim dün doktora gittim doktor cinsiyet tahmininde bulundu kız bebek dedi bana hafta olarak çok erken geldi bu haftada cinsiyetini öğrenip doğru çıkan oldu mu hiç yada doktorum yanıldı diyen var mı fikirlerinize ihtiyacım var herkese teşekkür ediyorum ♥️
Benimde 9 haftalıkken doktorum erkek dedi ve bebeğim erkek bazı doktorlar çok deneyimli ve ultrasyon makineleri çok kaliteli ayrıntılı bu sayede bir bakışta anliyolar. Ama elbette biraz daha beklemek lazim

Ceren

Kayıtlı Üye
rank
Neymiş canım cinsiyeti doğru çıktı mı drun tahmini

Canım kaç haftalıkken yanılma oldu acaba ben 16 da gittim kız dedi 18 de gittim gostermiyo dedi bu haftada yanılma olurmu acaba
Cnm benimki 10+4 te yanıldı kız dedi dün 17+4 oldum aynı doktor erkek dedi ama sana 16 da söylediyse doktor tecrübeli ise zannetmem yanılsın kızmı istiyon Rabbim kalbine göre versin🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Neymiş canım cinsiyeti doğru çıktı mı drun tahmini

Canım kaç haftalıkken yanılma oldu acaba ben 16 da gittim kız dedi 18 de gittim gostermiyo dedi bu haftada yanılma olurmu acaba
Cnm benimki 10+4 te yanıldı kız dedi dün 17+4 olaynı doktor erkek dedi ama sana 16 da söylediyse doktor tecrübeli ise zannetmem yanılsın kızmı istiyon Rabbim kalbine göre versin🤲

Ravza kılıç

Kayıtlı Üye
rank
Cnm benimki 10+4 te yanıldı kız dedi dün 17+4 oldum aynı doktor erkek dedi ama sana 16 da söylediyse doktor tecrübeli ise zannetmem yanılsın kızmı istiyon Rabbim kalbine göre versin🤲

Cnm benimki 10+4 te yanıldı kız dedi dün 17+4 olaynı doktor erkek dedi ama sana 16 da söylediyse doktor tecrübeli ise zannetmem yanılsın kızmı istiyon Rabbim kalbine göre versin🤲
Ilk bebegim farketmez ama genede merak ediyorum yanilmışmıdır diye ilk defa gittim o doktora biraz tersti oyuzden guvenemedim

Kızlar herkese merhaba ben 10+4 haftalık hamileyim dün doktora gittim doktor cinsiyet tahmininde bulundu kız bebek dedi bana hafta olarak çok erken geldi bu haftada cinsiyetini öğrenip doğru çıkan oldu mu hiç yada doktorum yanıldı diyen var mı fikirlerinize ihtiyacım var herkese teşekkür ediyorum ♥️
Çok erken daha drun sadece tahmin etmiştir canım.

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Çok erken cnm cinsiyet öğrenmek için tahmin bile yaplmz Bn 13 haftalıkken öğrendim

Ceren

Kayıtlı Üye
rank
Ilk bebegim farketmez ama genede merak ediyorum yanilmışmıdır diye ilk defa gittim o doktora biraz tersti oyuzden guvenemedim
Ters oldularmı insan panik oluyor cnm haklısın

Çok erken cnm cinsiyet öğrenmek için tahmin bile yaplmz Bn 13 haftalıkken öğrendim
Evet cnm yanılmış dün oğlum olacağını öğrendim🤲

Çok erken daha drun sadece tahmin etmiştir canım.
Evet cnm yanılmış oğlum olacak nasipse dün ögrendim 🥰

Neymiş canım cinsiyeti doğru çıktı mı drun tahmini ☺️
Dün öğrendim cnm yanılmış nasipse oğlum olacak ôgrenince yazıcam demiştim😘

Son düzenleme:

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank

10 hafta çok erken bi zaman cinsiyetini öğrenmek için zaten yanılma olması çok normal canım. Sağlıkla alırsın kucağına inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar