Cinsiyet yanılması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Derya4727 tarafından oluşturulan Cinsiyet yanılması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,559 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Cinsiyet yanılması
Konbuyu başlatan Derya4727
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Derya4727

Kayıtlı Üye
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Tatlı hamişler 13 haftalık kız dediler ama birçok formda değişenin olduğunu okudum kurt düştü içime. Bebeğin bacak arası boş iken sonradan erkeğe dönüşen oldu mu? 🤔
Eğer o haftada söyledi ise 1 ihtimal yanılma payı var kuzum en garantisi detaylı rabbim gönlünden geçeni nasip etsin inşallah 🤲🏻

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Tatlı hamişler 13 haftalık kız dediler ama birçok formda değişenin olduğunu okudum kurt düştü içime. Bebeğin bacak arası boş iken sonradan erkeğe dönüşen oldu mu? 🤔
Ben hiç cinsiyetini sormadım doktorda söylemedi tam 20.haftada öğrendim kızımı en iyisi bekleyip geç öğrenmek detaylı ultrasondada onayladı cinsiyeti evladın kızı erkeği olmaz ama ister istemez kendini hazirliyorsun kıyafet vs biseyler bakmaya en iyisi detaylida öğrenmek

Derya4727

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar teşekkür ediyorum hepinize ama detaylı ultrason nedir bilmiyorum ben her muayene gittiğimde doktorum detaylıca iç organlarına ellerine ayaklarına başına ve 4D ultrason ile görüyorum Buda koluyla gözlerini kapıtıp bacak bacak üstüne atmış hali 13.haftada 😃 yani bu detaylı ultrason mu oluyor yoksa başka bi yöntemmi 🤔

Ekli dosyalar

• F4BBD496-F73E-414A-901D-8B86DED9773F.jpeg
    F4BBD496-F73E-414A-901D-8B86DED9773F.jpeg
    57.3 KB · Görüntüleme: 118
Detaylı ultrason derken canım benim doktor her gidişimde organlarını vs herşeyi gösteriyor bakıyor parmaklar vs dahil 4D bile gösteriyor daha detaylı ultrason nasıl oluyor 🤔
20 haftadan sonra yapılıyor özellikle 23. Haftada yapılmasını tavsiye ediyor doktorlar bebeğin beyin gelişimini daha net görebilmek için. Perinatoliji bölümü yapıyor. 30 45 dk arası sürüyor.orda tüm organlar tek tek detaylı incelendiği için cinsiyet yanılması da pek olmuyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar teşekkür ediyorum hepinize ama detaylı ultrason nedir bilmiyorum ben her muayene gittiğimde doktorum detaylıca iç organlarına ellerine ayaklarına başına ve 4D ultrason ile görüyorum Buda koluyla gözlerini kapıtıp bacak bacak üstüne atmış hali 13.haftada 😃 yani bu detaylı ultrason mu oluyor yoksa başka bi yöntemmi 🤔
Çok komik ya yerim tam keyifci 😍

Tüm sayfalar yüklendi.