Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevdamrt tarafından oluşturulan Cinsiyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,343 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet
Konbuyu başlatan Sevdamrt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sevdamrt

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bebişimin erkek olduğunu öğrendim ilk bebeğim şok oldum kız bekliyordum 😂 İki isimli olsun istiyoruz ikincisi uğur ama ona yakışır isim ne olabilir sizce
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar bide 16 + 1 haftalıgız bebeğimin kilosu 151 gr burda bu haftalarda 110 yazıyor kilolu mu olcak acaba
Buğra uğur canım hayırlı olsun gözün aydın sağlıkla gelsin benimde uygulama da bebişim1780 grm ama doktor da 1900gram dediler bizim de oğlumuz olacak inşallah Allahım nasip ederse Mustafa Ali olacak ismi

Sevdamrt

Kayıtlı Üye
rank
Aynen bizde çok istedik eşimle 6 sene bı sevgililik dönemimiz oldu 2 senede nişanlılık 24olucam Nisan'da sen kaç yasindasin
Bizim de severek oldu 2 sene sevgililik sonra nişan düğün 😍 Ben de martta 25

Amin amin Rabbim herkese nasip etsin 🥰🤲
Sağlıkla gelsin inşaallah canım benim

Buğra uğur canım hayırlı olsun gözün aydın sağlıkla gelsin benimde uygulama da bebişim1780 grm ama doktor da 1900gram dediler bizim de oğlumuz olacak inşallah Allahım nasip ederse Mustafa Ali olacak ismi
Güzel isim aslnda olabilir teşekkür ederim. Amin inşallah hepimizin ki sağlıkla gelsin sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin Allahım 🤲🥰😍

Amin inşallah🥰

Amin inşallah🥰
Hayırlı olsun canım 😊
Amin canım inşallah 🥰🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar