Sorum var cinsiyet

• Konbuyu başlatan Gurbetkusu
  • Toplam 10 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gurbetkusu tarafından oluşturulan cinsiyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 563 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı cinsiyet
Konbuyu başlatan Gurbetkusu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan gurbetkusu

gurbetkusu

Kayıtlı Üye
rank
bende 15+2gitdim kiz dedi yuzde elli.14 gitmstim erkek dedi acaba yanlma olurmu?
Belli olmuyor iş canm bazen doktorlar yanılabiliyor bazende ultrason cihazları yanıltabiliyor mesela ben samsun devlet hastanesindeki cihazlara güvenmiyorum çoğu zaman bozuk oluyo bakım yok bişey yok o yüzden tereddütteyim yani
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

3d ultrasonda cinsiyet yanılması yaşayan varmı Samsun devlet hastanesinde diğer hamilelerle sohbet ederken biri bı hafta kız demiş biri erkek o yüzden tereddütteyim bana kız gibi diyorlar hep başka doktora gitsem ne diyck bilmiyorum
Kizlar mrb bugn kontrolüm vardı gittim çok şükür sağlığı yerinde bebişin ama cinsiyet halen belli değil başka doktora gittim bide poposu dönük ama çıkıntı filan pipi gibi biseyde görünmüyo dedi popo dönükse çıkıntınin olup olmadığını nasıl söylüyo anlamadım

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar