Cinsiyetde yanilma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan Cinsiyetde yanilma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,805 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyetde yanilma
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alparslan💙

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Ya kizlar bana doktor 20 hafdada kizin olacaq dedi şimdi 27 hafdayim surekli rüyamda erkek bebek görüyorum dün bir blogerin 30 hafdada erkek bebeyi olacagni öyrenmiş onada dr 20 hafdada kizi olacagni soylemişdi benimde icimde bir şubhe var ya

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Ya kizlar bana doktor 20 hafdada kizin olacaq dedi şimdi 27 hafdayim surekli rüyamda erkek bebek görüyorum dün bir blogerin 30 hafdada erkek bebeyi olacagni öyrenmiş onada dr 20 hafdada kizi olacagni soylemişdi benimde icimde bir şubhe var ya
Detaylı ultrasonda göstermedi mi canım cinsiyeti

Crtqb

Kayıtlı Üye
rank
Ya benmde.ole.icimde şüphe var 14.15haftalarda erkek denildi iki ayrı doktor ama sırtı fln hep dönük şüpheliyim ayrıntılı bekliyorm

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Detaylı ultrasonda göstermedi mi canım cinsiyeti
Evet iki kez detayli ultrosonda kiz dedi bende kiz cok isdiyorum yanilma olmasinan korkuyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya benmde.ole.icimde şüphe var 14.15haftalarda erkek denildi iki ayrı doktor ama sırtı fln hep dönük şüpheliyim ayrıntılı bekliyorm
Detayli ultroson yapdirnidmi kuzum?

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Detaylı da pek yanılma payı olmuyor canım benimde kız ama rüyamda hep erkek bebek görüyordum tersi olur muş zaten Rabbim sağlıklı nasip etsin inşallah 😊

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Evet iki kez detayli ultrosonda kiz dedi bende kiz cok isdiyorum yanilma olmasinan korkuyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Detayli ultroson yapdirnidmi kuzum?
Orda yanılma payı yok derler canım rüyaların bilinç altında olan şeylerin etkisi olabilir 😇

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
20 hafta da pek yanılma olmaz canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar