Cinsiyetimizi ogrenemiyoruz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tugcee1 tarafından oluşturulan Cinsiyetimizi ogrenemiyoruz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,098 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyetimizi ogrenemiyoruz
Konbuyu başlatan Tugcee1
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln
T

Tugce yigitin annesi

Guest
Merhaba hanımlar nasilsiniz umarım hersey yolundadır herkese sağlıklı bir hamilelik dilerim Rabbım hepimizin yardımcısı olsun inşallah ❤
Bugün ikili test için kan verdik ama son 2 gittiğimden beri bizim minnoş dönmüyor göremedik bi türlü. Rabbım den herseyin hayırlısını istiyorum sağlıkla insallah. Fakat aranizsa şöyle tecrübeli hisleri kuvvetli annecik yada anne adaylarımız var mi belki hisleriniz kuvvetlidir :) hersey gönlünüzce olsun sağlıklı günler dilerim hanımlar :) bu arada 3 aylık oldukEkli dosyayı görüntüle 597
Erkek gibi hissetim ama tabi saglikli olsunda canim herseyin hayirlisi normalde 4 aydan sonra cinsiyet ogrenilir diye biliyorum benim kuzumun adida TUĞÇE😍😘😘🌺

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar nasilsiniz umarım hersey yolundadır herkese sağlıklı bir hamilelik dilerim Rabbım hepimizin yardımcısı olsun inşallah ❤
Bugün ikili test için kan verdik ama son 2 gittiğimden beri bizim minnoş dönmüyor göremedik bi türlü. Rabbım den herseyin hayırlısını istiyorum sağlıkla insallah. Fakat aranizsa şöyle tecrübeli hisleri kuvvetli annecik yada anne adaylarımız var mi belki hisleriniz kuvvetlidir :) hersey gönlünüzce olsun sağlıklı günler dilerim hanımlar :) bu arada 3 aylık oldukEkli dosyayı görüntüle 597
Sağlıkla canm bana erkek gibi geldi

Tugcee1

Kayıtlı Üye
rank
Erkek gibi hissetim ama tabi saglikli olsunda canim herseyin hayirlisi normalde 4 aydan sonra cinsiyet ogrenilir diye biliyorum benim kuzumun adida TUĞÇE😍😘😘🌺
Oooo maşallah adıyla sağlıkla yaşasın insallah canim 😊 Rabbım hayirli kaderler versin. Bizde Nezaman gösterecek heycanla bekliyoruz bakalım sağlıklı günler dilerim ❤😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağlıkla canm bana erkek gibi geldi
Cok güzel heyecanlar bunlar dimi 😊 ilgin için tsk ederim canim 😘

Çın takvimi ne bakın genelde doğru çıkar
Orda erkek diye gösterdi bide rus takvimi varmis ordada kiz çıkıyor 😀 hayırlısı Allah tan o ne uygun gorurse kabulümüz zaten tsk ederim canim 😘

Son düzenleme:

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Oooo maşallah adıyla sağlıkla yaşasın insallah canim 😊 Rabbım hayirli kaderler versin. Bizde Nezaman gösterecek heycanla bekliyoruz bakalım sağlıklı günler dilerim ❤😘

Cok güzel heyecanlar bunlar dimi 😊 ilgin için tsk ederim canim 😘

Orda erkek diye gösterdi bide rus takvimi varmis ordada kiz çıkıyor 😀 hayırlısı Allah tan o ne uygun gorurse kabulümüz zaten tsk ederim canim 😘
Aynn bende 3 ay oldu doğalı çok güzel duygular canm🌹

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Erkek gibi cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar