Cinsiyetini Sonunda öğrendim

• Konbuyu başlatan Maria
  • Toplam 26 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler kategorisinde Maria tarafından oluşturulan Cinsiyetini Sonunda öğrendim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,884 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler
Konu Başlığı Cinsiyetini Sonunda öğrendim
Konbuyu başlatan Maria
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

fatmakndgln

Kayıtlı Üye
rank
Değerli anneler bugün sonunda cinsiyetini öğrendim çok mutluyum ve mutluluğumu sizinle paylaşmak istedim bu ilk gebeliğim lütfen telaşımı hoş görün iyi dileklerinizi bekliyorum. Bu uygulama bana bu kadar güzel ve mükemmel insanları tanıma şansı verdi ki anlatamam. Hepiniz çok değerlisiniz sizleri seviyorum 😍🥰♥️
Sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Rabbim

R

Rotgeist

Guest
Değerli anneler bugün sonunda cinsiyetini öğrendim çok mutluyum ve mutluluğumu sizinle paylaşmak istedim bu ilk gebeliğim lütfen telaşımı hoş görün iyi dileklerinizi bekliyorum. Bu uygulama bana bu kadar güzel ve mükemmel insanları tanıma şansı verdi ki anlatamam. Hepiniz çok değerlisiniz sizleri seviyorum 😍🥰♥️
Merhaba, hayırlı olsun bebeğiniz. Ben de hamileyim acaba belirtileriniz nelerdi?

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Merhaba, hayırlı olsun bebeğiniz. Ben de hamileyim acaba belirtileriniz nelerdi?
Merhaba canım çok teşekkür ederim. Seninde gebeliğin hayırlı olsun inşallah. Öncelikle şunu söyleyeyim her gebelik ve belirtiler aynı olmaya bilir bu kişiden kişiye değişir. Ama yinede nasıl mı bir gebelik geçiriyorum söyliyeyim canım. İlk iki ay sudan ve günde sadece bir tas çorba dışında hiç birşey yiyip içmedim. 21 haftalık gebeyim hala meyve yiyemiyorum ve canım sürekli ekşi ve tuzlu şeyler çekiyor. Eskiden çikolata yemeden duramama rağmen gebelikten bu yana onu görmem bile midemin bulanmasina yetiyor. Yani ekşi yedi diye kız olucak yada tatlı yedi diye erkek olucak diye birşey yok bunuda söylim. Hiç kusmadım midem bulandı evet ama kusma olmadı ama hâlâ midem çok kötü ağrıyor. Sadece arada bir sabahları uyandığımda kusuyordum ama diğer türlü yemekten sonra yada yerken asla kusmadım. Ve birşey daha karnım hâlâ çıkmadı belirmedi desem inanır mısın canım. Ve özellikle et ve et mamüllerini hâlâ yapamıyor ve yiyemiyorum. Hiç çay içmiyorum mesela karardı gözümde bir daha icemedim. Saçlarım çok uzamaya başladı bu gebelikte normal mi bilemiyorum ama bende öyle oldu ve cildim çok kuruyor. İşte böyle canım . Sende nasıl geçiyor bilmiyorum rabbim yardımcımız olsun inşallah. Rabbim gönlüne göre versin 🥰😍

Son düzenleme:

milay

Kayıtlı Üye
rank
hayirlısiyla al kucqina insallah bendede erkek olur😘🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar