Sorum var Cinsiyett

• Konbuyu başlatan Aselllll
  • Toplam 13 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aselllll tarafından oluşturulan Cinsiyett başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,472 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyett
Konbuyu başlatan Aselllll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Crtqb

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Kaçıncı haftadan beri riskli acaba 😔
Başından beri bn tam 5 adet miyom var 2 tanesi rahim duvarın da yumurta büyüklügün de 3 de yukarda şuana kadar iyi geldik çok şükür erken doğum da ola bilir dediker 33 haftalık olduk henüz bi sıkıntımız yok 15 yol yürüyünce yada ayakta durunca miyom şişip çok agrıyor doğum sancısı gibi😭😭😭

Sewdam

Kayıtlı Üye
rank
Başından beri bn tam 5 adet miyom var 2 tanesi rahim duvarın da yumurta büyüklügün de 3 de yukarda şuana kadar iyi geldik çok şükür erken doğum da ola bilir dediker 33 haftalık olduk henüz bi sıkıntımız yok 15 yol yürüyünce yada ayakta durunca miyom şişip çok agrıyor doğum sancısı gibi😭😭😭
Çok üzüldüm canm çok geçmiş olsun Allah yardımcın olsun inşallah az yolun kalmış hayırlısıyla sağlıkla al yavrunu kucağına 💜

Crtqb

Kayıtlı Üye
rank
Bayanlar doktora gitmiştim bebek uyuyir dedi 16+ 2 haftalığım 1 dk içinde uyandimi tekrar baktı kız dedi sonra %90 kız dedi tekrar doktora gitmeli miyim acaba içime sinmedi
Benimde15haftalarda erkek dediler26.haftada net degil kesin diyemeyiz dediler arkasi donuk bacağı kapalı dediler surekli bir çelişki bende dogumu bekliyorum37haftaligim🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar