Cinsiyette yanılma hakkında

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler kategorisinde Cerencrn tarafından oluşturulan Cinsiyette yanılma hakkında başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,284 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler
Konu Başlığı Cinsiyette yanılma hakkında
Konbuyu başlatan Cerencrn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Cerencrn

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba, 14+4 te doktor erkek dedi hersey yolunda demesine rağmen 10 gün sonra tekrar göreyim sizi dedi. Bende kız bebeğe o kadar odaklanmışımki hala inanamıyorum. Erkek bebekte yanılma yaşayan var mı kordon bağı ile flan bir ihtimal değişir mi sizce. Kızım olsun çok istiyorum 😔

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Merhaba, 14+4 te doktor erkek dedi hersey yolunda demesine rağmen 10 gün sonra tekrar göreyim sizi dedi. Bende kız bebeğe o kadar odaklanmışımki hala inanamıyorum. Erkek bebekte yanılma yaşayan var mı kordon bağı ile flan bir ihtimal değişir mi sizce. Kızım olsun çok istiyorum 😔
İlk mi

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Evet linç etmeyin şimdi en büyük hayalim kiz çocuğu:)
Olabilir cnm ama Rabbim neyi hayırlı görürse onu nasip etsin. Şimdi böyle biraz hayal kırıklığı var ama kucağına aldığın zaman herşey değişiyor

Cerencrn

Kayıtlı Üye
rank
Olabilir cnm ama Rabbim neyi hayırlı görürse onu nasip etsin. Şimdi böyle biraz hayal kırıklığı var ama kucağına aldığın zaman herşey değişiyor
Tabiki değişir Allahim annelik vicdanini verdi içimize çok şükür. Ama yinede inşallah kordon bağı ile karışmıştır:)

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Nasip bnm ilkinde erkk dedi sonra kız dedi

Tüm sayfalar yüklendi.