Cinsiyette yanılma hakkında

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler kategorisinde Cerencrn tarafından oluşturulan Cinsiyette yanılma hakkında başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,451 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler
Konu Başlığı Cinsiyette yanılma hakkında
Konbuyu başlatan Cerencrn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Meryem Naz'ın Annesi 💜

Rabia194

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba, 14+4 te doktor erkek dedi hersey yolunda demesine rağmen 10 gün sonra tekrar göreyim sizi dedi. Bende kız bebeğe o kadar odaklanmışımki hala inanamıyorum. Erkek bebekte yanılma yaşayan var mı kordon bağı ile flan bir ihtimal değişir mi sizce. Kızım olsun çok istiyorum 😔
Ayni durumdayiz benimde 3. Gebeligim ins ikisi erkek dr bunada erkeksaid.dedi.kizi.cok.istiyorum bir umitle bende her.kontrolde acrba degisirmi.die.soruyorum ama degismiyor 23 . Haftamdayim

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
Ayın Annesi
rank
Merhaba, 14+4 te doktor erkek dedi hersey yolunda demesine rağmen 10 gün sonra tekrar göreyim sizi dedi. Bende kız bebeğe o kadar odaklanmışımki hala inanamıyorum. Erkek bebekte yanılma yaşayan var mı kordon bağı ile flan bir ihtimal değişir mi sizce. Kızım olsun çok istiyorum 😔
Bende sen gibiydim canım 3.ye hamileyim 2 oğlum var bunda kız olur düşüncesiyle o kadar heves ettim o kadar şartladım ki kendimi kız diye anlatamam anlayabiliyorum yaşadığın o duyguyu. Oturup ağlayacaktım neredeyse eşim çok kızdı hatta kız olsa Allah korusun sağlıksız olsa daha mı iyi diye o öyle deyince kafama dank etti bişeyler rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah kız erkek fark etmez canım senin ilkmiş bide bi dahaki sefere kız olur belki ☺️

Anneysen

Kayıtlı Üye
rank
İsyan etmeyin erkek kız fark etmez evlat . Onun kokusuna nice insanlar muhtaçken yapmayın lütfen. Veren de Allah alan da. Belki hoşunuza gitmez bu dediklerim ama kusura bakmayın ne olur. Kötü anlamda ya da sizi üzmek için demiyorum. Benim arkadaşım 6-7 yıldır cocuk sahibi olamıyor erkek kız fark etmeksizin . O yüzden hiç üzülmeyin olur mu . Hep şükür edin

İlk gebeliğimde iki kere erkek dedi sonra göstermiyo dedi en sonunda kız dedi ve kızın oldu şimdi 21+2 haftalık hamileyim buda kız bende oğlum olsun çok isterdim ama nasip inşallah sonraki çocuğun kız olur sağlıklı olsun gerisi önemli değil

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.