Cinsiyette yanılma olmusmudur

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Fatoşşş tarafından oluşturulan Cinsiyette yanılma olmusmudur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,461 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Cinsiyette yanılma olmusmudur
Konbuyu başlatan Fatoşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoşşş

Fatoşşş

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar ben 13 haftalık gebeyim 12+4 te gidince doktor bacakları kapalı ama bakınca bu çıkıntı göremedim o yüzden yüzde doksan kız dedi sizce yanılma olmuş müdür bunu yaşayanlar varmı

Linanka

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar ben 13 haftalık gebeyim 12+4 te gidince doktor bacakları kapalı ama bakınca bu çıkıntı göremedim o yüzden yüzde doksan kız dedi sizce yanılma olmuş müdür bunu yaşayanlar varmı
Bacaklari kapali dediyse yanilma payi olabilir cnm, ama erkek cocuklar kendini belli edebiliyor 12- 13 haftalikken. Her ne olursa olsun, hayirli bir gebelik, saglikli bir evladiniz olsun insallah!

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Bazı doktorlar çok iyi biliyor doğru olabilir ama yanılma payı da var diğer gidişinde kesin söyler herhalde

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
13 haftadan 25 haftaya kadar erkekti pipi bili gösterdi şuan 27 +5 günlüyüz 2 2 haftadır kız oldu 😂😂😂

Fatoşşş

Kayıtlı Üye
rank
13 haftadan 25 haftaya kadar erkekti pipi bili gösterdi şuan 27 +5 günlüyüz 2 2 haftadır kız oldu 😂😂😂
Aa gercekten mi o zaman ben biraz daha beklemeliyim 😅ozelemi gidiyorsun bu arada devletmi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bacaklari kapali dediyse yanilma payi olabilir cnm, ama erkek cocuklar kendini belli edebiliyor 12- 13 haftalikken. Her ne olursa olsun, hayirli bir gebelik, saglikli bir evladiniz olsun insallah!
Amin cnm çok teşekkür ederim

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Aa gercekten mi o zaman ben biraz daha beklemeliyim 😅ozelemi gidiyorsun bu arada devletmi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin cnm çok teşekkür ederim
Özelde devlette 2 sine gidiyoruz 2 side erkek dedi kuzum teyzelerim annem hediyeler hep almış mavi gri Galatasaray takımları 😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar